Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Michał Korościel
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„ Król” Szczepana Twardocha - kiedy premiera serialu? [ZWIASTUN, DATA, OBSADA]

29.01.2019 10:57
xxx zet

„Król” Szczepana Twardocha zostanie zekranizowany. Na podstawie najpopularniejszej powieści śląskiego pisarza powstanie ośmioodcinkowy serial. Sprawdzamy co już wiadomo o serialu na podstawie powieści „Król” Szczepana Twardocha: datę premiery, zwiastun, obsadę.

Szczepan Twardoch "Król". Nowy serial: data premiery, obsada, zwiastun fot. pixabay.com

Kiedy premiera serialu „Król”? Kiedy premiera serialu na podstawie powieści „Król” Szczepana Twardocha? Kto zagra w serialu „Król”? Odpowiadamy na pytania dotyczące nowego serialu.

„Król”: kiedy premiera serialu?

„Król” – serial na podstawie powieści Szczepana Twardocha wyreżyseruje Jan P. Muszyński. Wstępnie, zaplanowane jest nakręcenie 8 odcinków. Jak zapowiedzieli twórcy, scenariusz do serialu „Król” ma pisać Szczepan Twardoch. Data premiery póki co nie jest znana – wiadomo, że zdjęcia do „Króla” rozpoczną się na wiosnę, a zakończą się we wrześniu.

Obsada i zwiastun serialu „Król”

Na informacje dotyczące obsady i zwiastunu serialu „Król” musimy jeszcze poczekać. Póki co, nie pojawiły się żadne wiadomości dotyczące tego, kto zagra w serialu.

O czym będzie "Król"?

„Król” Szczepana Twardocha opowiada o warszawskim bokserze żydowskiego pochodzenia – Jakubie Szapiro. Tłem powieści jest Warszawa w trakcie międzywojnia, a także losy tamtejszego półświatka. 

Oceń