Zamknij

KSW 40 - bilety: cena wejściówek. Ile kosztują i gdzie kupić bilety?

Redakcja
16.10.2017 12:00
KSW 40 - bilety: cena wejściówek. Ile kosztują i gdzie kupić bilety?
fot. materiały prasowe

Bilety na KSW 40 w Irlandii są już w sprzedaży. Gdzie kupić i ile kosztują? Sprawdzamy najważniejsze informacje dla fanów MMA, którzy wybierają się na galę KSW 40 w Irlandii.

Bilety na KSW 40 - ile kosztują i gdzie je kupić? Wejściówki na październikowe wydarzenie rozchodzą się bardzo szybko. Zebraliśmy informacje dla fanów walk MMA, którzy wybierają się do Irlandii na KSW 40. Bilety - cena wejściówek, gdzie kupić? Odpowiadamy na najważniejsze pytania.

Zobacz także

Gdzie kupić bilety na KSW 40 w Irlandii?

Bilety na KSW 40 rozchodzą się bardzo szybko. Najtańsze miejsca na trybunach zostały już wyprzedane. Jeśli planujesz wybrać się na to wydarzenie, radzimy się pospieszyć! Ostatnie wejściówki są dostępne na stronie ebilet.pl. Bilety na KSW 40 w przedsprzedaży dostępne są od 26 lipca 2017. Oznacza to, że osoby zapisane na tzw. "fan alert" mogły jako pierwsze wybrać sobie najlepsze miejsca na KSW 40 w Irlandii. 

 

KSW 40 w Irlandii - bilety [CENA]

Ile kosztują bilety na KSW 40? Ceny zaczynały się od 30 euro i to właśnie one wyprzedały się najszybciej. Z tańszych wejściówek dostępne są jeszcze bilety za 40 euro, a za najlepsze miejsca trzeba zapłacić nawet 150 euro.

KSW 40 - bilety: cena wejściówek. Ile kosztują i gdzie kupić bilety?
fot. ebilet.pl

Największa organizacja MMA w Europie zorganizuje swoje drugie wydarzenie poza granicami Polski. W niedzielę 22 października 2017 roku jubileuszowa gala KSW 40 odbędzie się w samym sercu stolicy Irlandii - Dublinie, w amfiteatralnej hali 3Arena. 

Zobacz także

RadioZET.pl/KP