Zamknij

KSW 40: walki, kiedy, PPV, kto walczy? Wszystko o KSW w Dublinie

Redakcja
17.10.2017 14:56
KSW 40: walki, kiedy, PPV, kto walczy? Wszystkie informacje o KSW w Dublinie
fot. Jankowski/REPORTER/EAST NEWS

KSW 40 w Dublinie: karta walk, transmisja online i w TV, jak wykupić PPV i wiele innych informacji. Zebraliśmy wszystkie najważniejsze szczegóły dotyczące jubileuszowej gali, która odbędzie się w niedzielę, 22 października na 3Arenie w Dublinie. Co warto wiedzieć przed galą KSW 40?

KSW 40: kto walczy, kiedy, PPV, transmisja online i w TV, gdzie oglądać, bilety, cena, KARTA WALK, zawodnicy. Dla fanów MMA, którzy chcą śledzić zmagania zawodników na gali KSW 40, zebraliśmy wszystkie informacje w jednym miejscu. Odpowiadamy na pytania internautów i sprawdzamy szczegóły dotyczące wydarzenia.

Kto walczy na KSW 40? [KARTA WALK, ZAWODNICY]

Jubileuszowa gala KSW 40 odbędzie się w Dublinie w niedzielę, 22 października 2017 roku. Wśród zawodników na pewno zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego, którego starcie z Jamesem McSweeney'em nazywana jest walką wieczoru. Oprócz nich pojawią się także Mateusz Gamrot, Michał Materla, Norman Parke, Ariane Lipski i Maciej Jewtuszko. Wszystkie walki nie są jeszcze znane, ale to kwestia kilku dni, żebyśmy poznali pełną kartę walk KSW 40. Będziemy na bieżąco informować.

Zobacz także

KSW 40 - PPV. ile kosztuje i jak wykupić?

Transmisja KSW 40 online i TV będzie dostępna dla widzów po wykupieniu PPV. Streamy można oglądać na stronie www.kswtv.com, na platformie IPLA.tv, a także w telewizji (numer kanału zależy od wykupionego abonamentu). Cena PPV KSW 40 to 40 zł, a dostęp można wykupić na 3 sposoby: przez wybraną stronę internetową, SMS lub dzwoniąc na infolinię. Szczegóły oraz instrukcja, jak wykupić dostęp do transmisji KSW 40, znajduje się poniżej:

 

Największa organizacja MMA w Europie organizuje wydarzenie poza granicami Polski już po raz drugi. Pierwszy raz była to gala KSW 32: Road to Wembley, która odbyła się w Londynie.

Wszystkie materiały na temat KSW 40 znajdują się poniżej:

>> KSW 40 - kiedy i gdzie odbędzie się gala? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

>>  KSW 40: karta walk - pełna rozpiska. [WALKI, ZAWODNICY]

>> KSW 40 - PPV: ile kosztuje transmisja i jak wykupić stream gali?

>> Pudzian - McSweeney online i w TV: gdzie oglądać KSW 40 live?

>> KSW 40: Michał Materla - Paulo Thiago - kim jest przeciwnik Polaka?

>> KSW 40 online i w TV na żywo. Transmisja za darmo czy płatna?

>> KSW 40 - bilety: cena wejściówek. Ile kosztują i gdzie kupić bilety

RadioZET.pl/KP