Zamknij

KSW 41 - BILETY: cena wejściówek. Ile kosztują i gdzie kupić bilety?

Redakcja
18.12.2017 11:18
KSW 41 - BILETY: cena wejściówek. Ile kosztują i gdzie kupić bilety?
fot. Youtube / KSW

Bilety na KSW 41 w Katowicach są już w sprzedaży. Gdzie kupić i ile kosztują wejściówki? Miejsca wyprzedają się bardzo szybko, a fani MMA nie mogą doczekać się walk. Coraz więcej zawodników zostaje oficjalnie potwierdzonych: wiadomo już, że na gali pojawią się m.in. Popek Monster, Tomasz "Strachu" Oświeciński czy Artur Sowiński. Sprawdzamy najważniejsze informacje dla fanów MMA przed grudniowym wydarzeniem.

KSW 41: BILETY - cena wejściówek na grudniowe wydarzenie zaczyna się od 150 zł, a najlepsze miejsca wyprzedają się bardzo szybko. Ile dokładnie kosztują bilety na KSW 41 i gdzie je kupić? Zebraliśmy najważniejsze informacje dla fanów walk MMA, którzy wybierają się 23 grudnia 2017 do Katowic, żeby zobaczyć kolejną galę KSW.

>> KSW 41 - transmisja online i w TV: gdzie oglądać walki na żywo?

KSW 41 - BILETY na galę [CENA]

Ceny biletów na KSW 41 w Katowicach zaczynają się od 150 zł. Najtańsze wejściówki obejmują najbardziej oddalone od sceny trybuny. Kolejne bilety można kupić od 160 zł do 250 zł. Najdroższe, a jednocześnie gwarantujące najlepszy widok bilety VIP za około 300 zł zostały już wyprzedane.

Bilety na KSW 41 - cena wejściówek:

KSW 41 - BILETY: cena wejściówek. Ile kosztują i gdzie kupić bilety?
fot. ebilet.pl

Gdzie kupić bilety na KSW 41 w Katowicach?

Bilety na KSW 41 w Katowicach można kupić na stronie www.ebilet.pl. Warto się pospieszyć, ponieważ w sprzedaży pozostały już tylko ostatnie miejsca. Dla tych, którzy nie zdążą z zakupem wejściówek lub wolą oglądać wydarzenie z domu, na pewno nie zabraknie streamów z gali. Koszt PPV KSW 41 będzie wynosił prawdopodobnie tak jak w przypadku poprzednich edycji około 40 zł.

Karta walk KSW 41, zawodnicy, gdzie i kiedy jest gala i inne przydatne informacje możecie znaleźć w poniższym artykule:

>> KSW 41: karta walk i data gali w Katowicach [DATA, BILETY, WALKI]

Gala KSW 41 - Katowice 2017 odbędzie się w Hali Spodek dzień przed Wigilią, czyli 23 grudnia 2017 roku. Do tej pory jedna z najbardziej znanych organizacji MMA zorganizowała tylko 2 wydarzenia poza granicami Polski. Jednym z nich była poprzednia, jubileuszowa gala KSW 40, która odbyła się w niedzielę 22 października 2017 roku w Dublinie, w amfiteatralnej hali 3Arena. Do Katowic KSW 41 wraca po siedmioletniej przerwie.

RadioZET.pl/KP