Zamknij

KSW 41: kiedy, walki, PPV, bilety, zawodnicy. Wszystko o KSW w Katowicach

Redakcja
19.12.2017 12:44
KSW 41: kiedy, walki, PPV, bilety, gdzie, Popek, zawodnicy. Wszystko o KSW 41
fot. Youtube / KSW

KSW 41: walki, PPV, data, zawodnicy, transmisja online i w TV i wiele innych informacji. Zebraliśmy wszystkie najważniejsze szczegóły dotyczące kolejnej gali, która odbędzie się w sobotę, 23 grudnia w Katowicach. Co warto wiedzieć przed galą KSW 41?

KSW 41: kto walczy, kiedy, PPV, transmisja online i w TV, gdzie oglądać, bilety, cena, KARTA WALK, zawodnicy. Dla fanów MMA, którzy chcą śledzić zmagania zawodników na gali KSW 41, zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu. Odpowiadamy na pytania internautów i sprawdzamy szczegóły dotyczące wydarzenia.

Kto walczy na KSW 41? [KARTA WALK, ZAWODNICY]

Jedną z najbardziej wyczekiwanych walk będzie spotkanie Popek vs. Oświeciński Strachu. KSW 41 rozpocznie się około godziny 19.00 czasu polskiego w dzień przed Wigilią, czyli w sobotę, 23 grudnia 2017. Gala odbędzie się w Hali Widowiskowo - Sportowej Spodek w Katowicach.

Transmisja KSW 41 online i w TV - gdzie oglądać?

KSW 41 online będzie można obejrzeć na www.kswtv.com oraz na platformie IPLA.tv. W telewizji transmisja KSW 41 będzie dostępna dla abonentów Cyfrowego Polsatu i UPC. Stream na żywo rozpocznie się w sobotę, 23 grudnia 2017 o godzinie 19.00 czasu polskiego.

KSW 41 - PPV: cena, jak wykupić?

Cena PPV KSW 41 wynosi około 40 zł, a usługę można wykupić na kilka sposobów, m.in. dzwoniąc na infolinię (w przypadku transmisji w telewizji) lub rejestrując się na stronie internetowej (w przypadku streamów online). Wszystkie szczegóły dotyczące transmisji oraz sposobów płatności można znaleźć na stronach internetowych wybranych dostawców. Przed streamem online warto sprawdzić także wymagania sprzętowe, szybkość internetu oraz zrobić test działania transmisji.

Wszystkie materiały i informacje o KSW 41 znajdują się poniżej:

>>  KSW 41 - PPV: ile kosztuje transmisja i jak wykupić stream gali?>>  KSW 41: karta walk i data gali w Katowicach [WALKI, DATA, BILETY]>>  KSW 41: Popek vs. Oświeciński "Strachu" - walka, transmisja, informacje>>  KSW 41 - transmisja online i w TV: gdzie oglądać walki na żywo?>>  KSW 41 - BILETY: cena wejściówek. Ile kosztują i gdzie kupić bilety?

RadioZET.pl/KP