Zamknij

KSW 41 - transmisja online i w TV: gdzie oglądać walki na żywo?

Redakcja
18.12.2017 12:13
KSW 41 - ONLINE i w TV: gdzie oglądać walki na żywo? [PPV, TRANSMISJA]
fot. Youtube / KSW

Gdzie obejrzeć KSW 41 online i w TV? Transmisja za darmo czy trzeba wykupić PPV? Jedna z najbardziej znanych na świecie organizacji MMA powraca po siedmiu latach do Polski. 41. edycja wydarzenia odbędzie się 23 grudnia w katowickim spodku. Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące gali KSW 41.

KSW 41 - gdzie oglądać?  Transmisja ONLINE i w TV za darmo czy PPV? Gdzie oglądać walki KSW 41 na żywo? Sprawdzamy wszystkie informacje o transmisji KSW 41: stream online i w TV, transmisja na żywo, PPV i inne.

>>  KSW 41: kiedy, walki, PPV, bilety, zawodnicy. Wszystko o KSW w Katowicach

KSW 41 w TV. Gdzie oglądać walki w telewizji?

W telewizji KSW 41 na żywo będzie można oglądać po wykupieniu dostępu. Transmisję zapewniają Cyfrowy Polsat na kanale 222 oraz UPC na kanale 91. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne tylko dla użytkowników z terytorium Polski. PPV KSW 41 to koszt około 40 zł, a zamówienie można złożyć przez Internet, smsem albo dzwoniąc na infolinię wybranego dostawcy telewizji.

Więcej informacji na ten temat oraz szczegóły, jak zamówić PPV KSW 41, można znaleźć w poniższym artykule:

>> KSW 41 - PPV: ile kosztuje transmisja i jak wykupić stream gali?

KSW 41 online. Transmisja za darmo czy PPV?

W internecie również będzie można obejrzeć stream KSW 41. Online walki zobaczą jednak tylko ci, którzy wykupią dostęp. Transmisja KSW 41 online dostępna będzie na www.kswtv.com oraz na platformie IPLA.tv. PPV KSW 41 w przypadku transmisji internetowej to koszt około 40 zł, czyli jest taki sam, jak dla widzów przed telewizorami. Transmisja rozpocznie się w sobotę, 23 grudnia 2017 o godzinie 19.00 czasu polskiego.

Oficjalnie zostały już potwierdzone nazwiska zawodników KSW 41. Kto walczy podczas gali? Zawodnicy KSW 41, których poznaliśmy jako pierwszych, to m.in. Popek vs. Strachu. Na KSW 41 stoczą oni walkę wieczoru w kategorii do 120 kilogramów. Oprócz nich zobaczymy także walkę Kleber Koike Erbst vs. Artur Sowiński. Będzie to rewanż po gali KSW 33.

Karta walk KSW 41, zawodnicy, data i miejsce wydarzenia i wiele innych informacji o najbliższej gali można znaleźć w poniższym artykule:

>> KSW 41: karta walk i data gali w Katowicach [DATA, BILETY, WALKI]

RadioZET.pl/KP