Zamknij

KSW 42 - kiedy i gdzie odbędzie się gala? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Redakcja
26.02.2018 10:10
KSW 42 - kiedy i gdzie? Data i miejsce gali, bilety i inne informacje
fot. Youtube / KSW

Gdzie i kiedy odbędzie się gala KSW 42? Po raz kolejny walki będą łatwo dostępne dla fanów MMA z Polski, ponieważ to właśnie u nas odbędzie się kolejna edycja wydarzenia. Gdzie dokładnie? Jaka jest data KSW 42? Sprawdź wszystko, co warto wiedzieć przed galą.

KSW 42 - kiedy i gdzie? Data i miejsce gali są już znane, a najlepsze bilety bardzo szybko się wyprzedają. W sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat wydarzenia, a karta walk KSW 42 jest na bieżąco uzupełniana nowymi nazwiskami. Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o najbliższym wydarzeniu: miejsce i data KSW 42, bilety i wiele innych informacji.

KSW 42 - kiedy odbędzie się gala? [DATA, BILETY]

Gala KSW 42 odbędzie się w sobotę, 3 marca 2018. Bilety na wydarzenie dostępne są w sprzedaży online (np. na stronie ebilet.pl). Za najlepsza miejsca trzeba było zapłacić około 300 zł i te właśnie te miejsca wyprzedały się najszybciej.

Więcej o biletach na KSW 42 można przeczytać w poniższym artykule:

>> KSW 42 - BILETY: cena wejściówek. Ile kosztują i gdzie kupić bilety?

Gdzie będzie KSW 42 w 2018 roku?

KSW 42 w Łodzi pojawi się po po prawie pięciu latach przerwy. Tym razem wybór organizatorów padł na Atlas Arenę. Hala widowiskowo-sportowa może pomieścić łącznie ponad 13 tysięcy osób.

Zawodnicy KSW 42, których na pewno możemy się spodziewać podczas gali to m.in. Mamed Khalidov, Ariane Lipski, Mateusz Gamrot i Tomasz Narkun. Oprócz starć o pasy trzech kategorii 3 marca wystąpi także Łukasza Jurkowski oraz były czempion Karol Bedorf. W klatce pojawi się również Michał Materla,  były mistrz kategorii średniej KSW.

Aktualne informacje na temat zawodników i karty walk KSW 42 można znaleźć w poniższym artykule:

>>  KSW 42: karta walk - kto walczy na gali w Łodzi? [WALKI, ZAWODNICY]

RadioZET.pl/KP