Zamknij

KSW 42 - PPV: jak zamówić i ile kosztuje transmisja? [NC+, IPLA, CP]

Redakcja
26.02.2018 11:16
KSW 42 - PPV: jak zamówić i ile kosztuje transmisja? [NC+, IPLA, CP]
fot. Youtube / KSW

KSW 42 PPV - ile kosztuje transmisja online i w telewizji? Widzowie, którzy będą chcieli obejrzeć 42. galę MMA, muszą wykupić specjalny dostęp do streamu na żywo. KSW 42 odbędzie się już 3 marca na Atlas Arenie w Łodzi. Sprawdzamy informacje o streamach i transmisjach na żywo z tego wydarzenia oraz przede wszystkim jak zamówić stream KSW 42 w internecie i TV.

PPV: KSW 42 online i w TV - ile kosztuje transmisja gali i jak zamówić dostęp? Gala KSW 42 odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Sprawdzamy informacje o wydarzeniu: gdzie oglądać online, ile kosztuje dostęp PPV KSW 42 i jak go zamówić.

KSW 42 - PPV: jak zamówić online? [IPLA, KSW TV]

Dostęp do transmisji PPV KSW 42 online będzie można wykupić na stronie www.kswtv.com oraz na platformie IPLA.tv. Cena PPV KSW 42 to około 40 zł w zależności od wybranej metody płatności. Transmisja rozpocznie się w sobotę, 3 marca 2018 o godzinie 19.00 czasu polskiego. Widzowie, którzy wykupią PPV KSW 42 będą mogli oglądać walki od 24 do 72 godzin po zakończeniu gali.

Po wejściu na stronę kswtv.com, gdzie można wykupić PPV KSW 42, wystarczy utworzyć własne konto lub zalogować się za pomocą konta na Facebooku. Zostaniemy przekierowani na kolejną stronę, gdzie można dokonać płatności za stream. PPV KSW 42 kosztuje tu 40 zł, a zakupiona licencja obowiązuje na jedno urządzenie. Przed dokonaniem zakupu należy wykonać test techniczny i upewnić się, że podczas odtwarzania streamu nie wystąpią problemy na naszym sprzęcie. Możliwe płatności to PayPal, dotpay i ecard.

Podobnie zasady obowiązują na platformie IPLA.tv - przed zakupem PPV KSW 42 należy utworzyć własne konto, a następnie dokonać płatności za transmisję. Dostęp obowiązuje na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie włączona transmisja KSW 42. Cena PPV również wynosi tutaj 40 zł.

Karta walk KSW 42, zawodnicy, data i miejsce wydarzenia i wiele innych informacji o najbliższej gali dostępne są w poniższym artykule:

>> KSW 42: karta walk - kto walczy na gali w Łodzi? [WALKI, ZAWODNICY]

KSW 42 - jak zamówić PPV i ile kosztuje dostęp? [UPC, CYFROWY POLSAT, NC+]

Niestety, nie wszystkie telewizje oferują swoim klientom abonamentowym dostęp do transmisji z wydarzenia, m.in. jest to telewizja NC+PPV KSW 42 można za to wykupić na kilka sposobów w telewizji UPC oraz w Cyfrowym Polsacie.

Usługa PPV KSW 42 jest dostępna dla abonentów Cyfrowego Polsatu i kosztuje 40 zł. Dostęp można wykupić na stronie www.cyfrowypolsat.pl logując się do panelu klienta lub dzwoniąc pod infolinię 801 00 50 50. Zamówienia można składać do dnia 3 marca 2018 do momentu rozpoczęcia walki głównej.

Dodatkową opcją jest także zakup dostępu do transmisji PPV KSW 42 przez SMS. Należy wysłać wiadomość o treści "NumerKartyDekodera.walka" na numer 7043 (koszt smsa to 0,62 zł). W miejscu "NumerKartyDekodera" należy wstawić numer karty dekodera Cyfrowego Polsatu, z którego korzystamy. Transmisja w jakości HD będzie dostępna na kanale 222 w jakości HD. Potwierdzenie nadania dostępu do wydarzenia otrzymamy od dnia 26 lutego 2018 na kanale 222.

>> KSW 42 - kiedy i gdzie odbędzie się gala? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Również abonenci UPC mają możliwość obejrzenia transmisji KSW 42. PPV w UPC kosztuje 39 zł, a kwota jest doliczana do kolejnego rachunku. Dostęp można zamówić m.in. wybierając kanał 90 na swoim dekoderze do godziny 18.00 w dniu wydarzenia. (dekoder UPC Mediabox). W przypadku posiadania dekoderu Horizon lub MediaModuł CI+, PPV KSW 42 można zamówić telefonicznie (813 813 813) lub przez stronę internetową www.upc.pl/ksw. Na stronie można także uzyskać więcej informacji o transmisji z gali oraz przeczytać regulamin korzystania z usługi.

Darmowy stream KSW 42 online niestety nie będzie dostępny legalnie dla widzów. Aby móc oglądać galę, należy wykupić dostęp, czyli tak zwane Pay Per View, w skrócie PPV. KSW 42 niestety nie będzie można zobaczyć za darmo w telewizji - tutaj również należy opłacić dostęp do transmisji.

>> KSW 42 - BILETY: cena wejściówek. Ile kosztują i gdzie kupić bilety?

RadioZET.pl/KP