Zamknij

KSW 43 - gdzie i kiedy odbędzie się najbliższa gala? [DATA, MIEJSCE]

Redakcja
30.03.2018 11:05
KSW 43 - gdzie i kiedy odbędzie się najbliższa gala? [DATA, MIEJSCE]
fot. Youtube / KSW

KSW 43 - data i miejsce najbliższej gali zostały już ogłoszone! Mamy dobrą informację dla fanów MMA z Polski, ponieważ to właśnie w naszym kraju odbędzie się kolejna edycja wydarzenia. Dodatkowo powoli ujawniane są już nazwiska zawodników i karta walk. Sprawdzamy szczegóły dotyczące gali KSW 43: gdzie dokładnie się odbędzie i kiedy kupić bilety?

Gdzie i kiedy KSW 43 w 2018 roku? Znamy już szczegóły najbliższej gali MMA! Jeśli zastanawiacie się, gdzie odbędzie się KSW 43 i kiedy zobaczymy walki na kolejnej edycji wydarzenia, sprawdźcie wszystkie najważniejsze informacje w poniższym artykule.

KSW 43 - gdzie będzie gala?

Dla wszystkich fanów MMA, którzy zastanawiają się nad galą KSW 43 i gdzie się ona odbędzie, mamy bardzo dobre informacje! Miejscem najbliższego wydarzenia został wybrany Wrocław i Hala Stulecia. Właśnie tam w walkach zobaczymy między innymi Artura Sowińskiego, Michała Andryszaka czy Damiana Janikowskiego - to tylko kilka z już potwierdzonych nazwisk. W najbliższym czasie poznamy pełną kartę walk na KSW 43.

>> KSW 43 - transmisja online i w TV: gdzie oglądać walki za darmo?

Data KSW 43 - kiedy odbędzie się KSW w 2018 roku?

Najbliższa gala KSW 43 odbędzie się w sobotę, 14 kwietnia. Pierwsza pula biletów na wydarzenie jest już dostępna w sprzedaży. Cena wejściówek na KSW 43 zaczyna się od 150 zł. Warto się pospieszyć z zakupem biletów, jeśli mamy zamiar wybrać się do Wrocławia, aby zobaczyć galę KSW 43 na żywo. Tak jak w przypadku poprzednich edycji, tym razem również możemy się spodziewać, że najlepsze miejsca wyprzedadzą się w bardzo krótkim czasie.

Bilety na KSW 43 są dostępne w sprzedaży online na stronie www.ebilet.pl. 

>> KSW 43: karta walk - kto walczy na gali we Wrocławiu? 

RadioZET.pl/KP