Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

KSW 44 - PPV czy za darmo? Jak zamówić i ile kosztuje transmisja?

08.06.2018 10:05

KSW 44 PPV - jak zamówić i ile kosztuje transmisja online i w telewizji? Widzowie, którzy będą chcieli obejrzeć 44. galę MMA, muszą wykupić specjalny dostęp do streamu na żywo. KSW 44 odbędzie się już w sobotę, 9 czerwca w Hali Ergo Arena, położonej na granicy Gdańska oraz Sopotu. Sprawdzamy informacje o streamach i transmisjach na żywo z tego wydarzenia oraz przede wszystkim jak zamówić stream PPV KSW 44 w internecie i TV.

KSW 44 - PPV: cena. Jak zamówić stream KSW 44 online i w TV? fot. Facebook / KSW

PPV: KSW 44 online i w TV - ile kosztuje transmisja gali i jak zamówić dostęp? Gala KSW 44 odbędzie się w Hali Ergo Arena, położonej na granicy Gdańska oraz Sopotu. Sprawdzamy informacje o wydarzeniu: gdzie oglądać online, ile kosztuje dostęp PPV KSW 44 i jak go zamówić.

» KSW 44: Pudzianowski-Bedorf - BILETY na walkę. Gdzie i za ile wejściówki?

KSW 44 - PPV: jak zamówić online? [IPLA, KSW TV]

Dostęp do transmisji PPV KSW 44 online będzie można wykupić na stronie www.kswtv.com. Cena PPV KSW 44 to około 40 zł w zależności od wybranej metody płatności. Transmisja rozpocznie się w sobotę, 9 czerwca 2018 o godzinie 19.00 czasu polskiego. Widzowie, którzy wykupią PPV KSW 44 będą mogli oglądać walki do 72 godzin po zakończeniu gali.

Po wejściu na stronę kswtv.com, gdzie można wykupić PPV KSW 44, wystarczy utworzyć własne konto lub zalogować się za pomocą konta na Facebooku. Zostaniemy przekierowani na kolejną stronę, gdzie można dokonać płatności za stream. PPV KSW 44 kosztuje tu 40 zł, a zakupiona licencja obowiązuje na jedno urządzenie. Przed dokonaniem zakupu należy wykonać test techniczny i upewnić się, że podczas odtwarzania streamu nie wystąpią problemy na naszym sprzęcie. Możliwe płatności to PayPal, dotpay i ecard.

PPV KSW 44 można także wykupić na platformie IPLA.tv. Przed zakupem PPV KSW 44 należy utworzyć własne konto w serwisie lub zalogować się na istniejące już konto, a następnie dokonać płatności za transmisję. Dostęp obowiązuje na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie włączona transmisja KSW 44. Cena PPV również wynosi tutaj 40 zł.

Jedną z potwierdzonych walk wieczoru KSW 44 jest starcie Mariusz Pudzianowski vs. Karol Bedorf. Łącznie podczas gali zobaczymy 9 pojedynków. Walki KSW 44, zawodnicy, data i miejsce wydarzenia i wiele innych informacji o najbliższej gali dostępne są w poniższym artykule:

» KSW 44: walki, karta walk - kto walczy na gali KSW 44 w Gdańsku 9.06?

KSW 44 - jak zamówić PPV i ile kosztuje dostęp? [UPC, CYFROWY POLSAT, NC+]

Niestety, nie wszystkie telewizje oferują swoim klientom abonamentowym dostęp do transmisji z wydarzenia, m.in. jest to telewizja NC+. PPV KSW 44 można za to wykupić na kilka sposobów w telewizji UPC oraz w Cyfrowym Polsacie.

Usługa PPV KSW 44 jest dostępna dla abonentów Cyfrowego Polsatu i kosztuje 40 zł. Dostęp można wykupić na stronie www.cyfrowypolsat.pl logując się do panelu klienta lub dzwoniąc pod infolinię 801 00 50 50. Zamówienia można składać do 9 czerwca 2018 roku do momentu rozpoczęcia walki głównej.

Dodatkową opcją jest także zakup dostępu do transmisji PPV KSW 44 przez SMS. Należy wysłać wiadomość o treści "NumerKartyDekodera.walka" na numer 7043 (koszt smsa to 0,62 zł). W miejscu "NumerKartyDekodera" należy wstawić numer karty dekodera Cyfrowego Polsatu, z którego korzystamy. Transmisja w jakości HD będzie dostępna na kanale 222 w jakości HD. Potwierdzenie nadania dostępu do wydarzenia otrzymamy od dnia 28 maja 2018 na kanale 222.

Również abonenci UPC mają możliwość obejrzenia transmisji KSW 44. PPV w UPC kosztuje 39 zł, a kwota jest doliczana do kolejnego rachunku. Dostęp można zamówić m.in. wybierając kanał 90 na swoim dekoderze do godziny 18.00 w dniu wydarzenia. (dekoder UPC Mediabox). W przypadku posiadania dekoderu Horizon lub MediaModuł CI+, PPV KSW 44 można zamówić telefonicznie (813 813 813) lub przez stronę internetową www.upc.pl/ksw. Na stronie można także uzyskać więcej informacji o transmisji z gali oraz przeczytać regulamin korzystania z usługi.

» KSW 44: kiedy i gdzie kolejna gala? [WALKI, DATA, MIEJSCE]

Darmowy stream KSW 44 online niestety nie będzie dostępny legalnie dla widzów. Aby móc oglądać galę, należy wykupić dostęp, czyli tak zwane Pay Per View, w skrócie PPV. KSW 44 niestety nie będzie można zobaczyć za darmo także w telewizji - tutaj również należy opłacić dostęp do transmisji.

Transmisja KSW 44 online i w TV to jednak nie wszystko. KSW 44 za darmo na sport.radiozet.pl. Relacja i wyniki live już 9 czerwca od godz. 20.00.

RadioZET.pl/KP

Oceń