Zamknij

KSW 45 - PPV czy za darmo? Jak zamówić i ile kosztuje transmisja?

Redakcja
05.10.2018 17:53
KSW 45: PPV - jak zamówić stream KSW 45 online i w TV i ile kosztuje?
fot. kswmma.com

KSW 45 PPV - jak zamówić i ile kosztuje transmisja online i w telewizji? Widzowie, którzy będą chcieli obejrzeć 45. galę MMA, muszą wykupić specjalny dostęp do streamu na żywo. Ponieważ gala odbędzie się już niedługo, sprawdzamy informacje o streamach i transmisjach na żywo z tego wydarzenia oraz przede wszystkim jak zamówić PPV KSW 45 w internecie i TV.

PPV: KSW 45 online i w TV - ile kosztuje transmisja gali i jak zamówić dostęp? Gala KSW 45 odbędzie się w sobotę, 6 października na hali Wembley Arena w Londynie. Sprawdzamy informacje o wydarzeniu: gdzie oglądać online, ile kosztuje dostęp PPV KSW 45 i jak go zamówić m.in. w Cyfrowym Polsacie czy w UPC.

KSW 45 - jak zamówić PPV i ile kosztuje dostęp? [UPC, CYFROWY POLSAT, NC+]

Darmowy stream KSW 45 online niestety nie będzie dostępny legalnie dla widzów. Aby móc oglądać galę, należy wykupić dostęp, czyli tak zwane Pay Per View, w skrócie PPV. KSW 45 niestety nie będzie można zobaczyć za darmo także w telewizji - tutaj również należy opłacić dostęp do transmisji.

Niestety, nie wszystkie telewizje oferują swoim klientom abonamentowym dostęp do transmisji z wydarzenia, m.in. jest to telewizja NC+. PPV KSW 45 można za to wykupić na kilka sposobów w telewizji UPC oraz w Cyfrowym Polsacie.

Usługa PPV KSW 45 w Cyfrowym Polsacie kosztuje 40 zł. Dostęp można wykupić na stronie www.cyfrowypolsat.pl logując się do panelu klienta lub dzwoniąc pod infolinię 801 00 50 50. Zamówienia można składać do 6 października 2018 roku do momentu rozpoczęcia walki głównej.

Dodatkową opcją jest także zakup dostępu do  transmisji PPV KSW 45 w Cyfrowym Polsacie przez SMS. Należy wysłać wiadomość o treści "NumerKartyDekodera.walka" na numer 7043 (koszt smsa to 0,62 zł). W miejscu "NumerKartyDekodera" należy wstawić numer karty dekodera Cyfrowego Polsatu, z którego korzystamy. Transmisja w jakości HD będzie dostępna na kanale 222 w jakości HD. Potwierdzenie nadania dostępu do wydarzenia dostępne będzie na kanale 222 od dnia 21 września 2018.

Również abonenci UPC mają możliwość obejrzenia transmisji KSW 45. PPV w UPC kosztuje 39 zł, a kwota jest doliczana do kolejnego rachunku. Dostęp można zamówić m.in. wybierając kanał 90 na swoim dekoderze do godziny 18.00 w dniu wydarzenia (dekoder UPC Mediabox). W przypadku posiadania dekoderu Horizon lub MediaModuł CI+, PPV KSW 45 można zamówić telefonicznie (813 813 813) lub przez stronę internetową www.upc.pl/pakiety/promocje/ksw/. Na stronie można także uzyskać więcej informacji o transmisji z gali oraz przeczytać regulamin korzystania z usługi.

KSW 45 na żywo będzie można śledzić online na sport.radiozet.pl. Początek 6 października o godzinie 20.00.

» KSW 46 - gdzie i kiedy odbędzie się najbliższa gala? [DATA, MIEJSCE]

KSW 45 - PPV: jak zamówić online? [IPLA, KSW TV]

Dostęp do transmisji PPV KSW 45 online jak zawsze będzie można wykupić na stronie www.kswtv.com. Cena PPV KSW 45 to około 40 zł w zależności od wybranej metody płatności. Transmisja rozpocznie się w sobotę, 6 października 2018 o godzinie 19.00 czasu polskiego. Widzowie, którzy wykupią PPV KSW 45 będą mogli oglądać walki do 72 godzin po zakończeniu gali.

Po wejściu na stronę kswtv.com, gdzie można wykupić PPV KSW 45, wystarczy utworzyć własne konto lub zalogować się za pomocą konta na Facebooku. Zostaniemy przekierowani na kolejną stronę, gdzie można dokonać płatności za stream. PPV KSW 45 kosztuje tu 40 zł, a zakupiona licencja obowiązuje na jedno urządzenie. Przed dokonaniem zakupu należy wykonać test techniczny i upewnić się, że podczas odtwarzania streamu nie wystąpią problemy na naszym sprzęcie. Możliwe płatności to PayPal, dotpay i ecard.

PPV KSW 45 można także wykupić na platformie IPLA.tv. Przed zakupem PPV KSW 45 należy utworzyć własne konto w serwisie lub zalogować się na istniejące już konto, a następnie dokonać płatności za transmisję. Dostęp obowiązuje na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie włączona transmisja KSW 45. Cena PPV również wynosi tutaj 40 zł.

Na KSW 45: The Return to Wembley do pierwszej obrony pasa stanie Philip de Fries, a jego rywalem będzie najdłużej panujący w historii tej dywizji mistrz, Karol Bedorf. Rękawice skrzyżują też nieobliczalny Popek Monster i pogromca Tomasza Oświecińskiego, Erko Jun. Łącznie podczas gali zobaczymy 9 pojedynków. Walki KSW 45, zawodnicy, data i miejsce wydarzenia i wiele innych informacji o najbliższej gali dostępne są w poniższym artykule:

» KSW 45: walki, karta walk - kto walczy na gali KSW 45 w Londynie?

RadioZET.pl/KP