Zamknij

Których z wymienionych Persowie używali w boju? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 5000 złotych

07.07.2020 12:00
Których z wymienionych Persowie używali w boju? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 5000 złotych
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Których z wymienionych Persowie używali w boju? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 5000 złotych.

Których z wymienionych Persowie używali w boju? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało jej się wygrać 5000 złotych.

Których z wymienionych Persowie używali w boju? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Pytanie za 5 tysięcy złotych brzmiało: których z wymienionych Persowie używali w boju? Uczestniczka miała do wyboru cztery odpowiedzi:

A. Żyraf

B. Krokodyli

C. Słoni

D. Hipopotamów

Uczestniczka po chwili zastanowienia zaznaczyła odpowiedź C. 

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Których z wymienionych Persowie używali w boju? [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" to C.  Uczestniczka wygrała 5 tysięcy złotych. 

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/PAB