Zamknij

Lidl Podróże - katalog wycieczek. Gdzie, za ile i jak zamawiać?

Redakcja
10.10.2017 13:20
Lidl Podróże - katalog wycieczek. Gdzie, za ile i jak zamawiać?
fot. pixabay.com

Katalog wycieczek Lidl Podróże będzie obejmował różne kierunki podróży po świecie, włączając również te po Polsce. Oferta turystyczna została stworzona przy współpracy z biurami podróży, m.in. Rainbow i Volare Travel. Gdzie, jak i od kiedy zamawiać wycieczki w Lidl Podróże i ile kosztują te najtańsze i najdroższe?

Lidl Podróże - gdzie i jak zamawiać, za ile można kupić wycieczki? Sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje o nowej usłudze Lidla. Od 12 września pośredniczy on w sprzedaży wycieczek z różnych biur podróży w bardzo atrakcyjnych cenach. Co w tej chwili znajduje się w ofercie?

Katalog wycieczek w Lidl Podróże - oferta turystyczna

W ofercie Lidla mają znaleźć się wycieczki zagraniczne i krajowe. Kierunki dostępne w katalogu wycieczek Lidl Podróże to między innymi Toruń, Busko Zdrój, a z zagranicznych opcji dostępne są Hiszpania, Egipt, Finlandia, Stany Zjednoczone, Brazylia i Meksyk. Oferty są ważne przez 4 tygodnie, a co 2 tygodnie pojawia się nowy katalog wycieczek Lidl Podróże. Jest on dostępny w formie papierowej w sklepach oraz w formie elektronicznej na stronie internetowej lidl-podroze.pl.

Wycieczki w Lidl Podróże: ile kosztują?

Dzięki współpracy z wieloma biurami podróży wycieczki w ramach oferty Lidl Podróże mają być w bardzo atrakcyjnych cenach. Za weekend w hotelu w Sudetach zapłacimy około 300 zł od osoby, a najdroższa wycieczka na Malediwy w czterogwiazdkowym hotelu kosztuje prawie 10 tysięcy złotych za prawie dwutygodniowy pobyt. Kierunki takie jak Wietnam, Tajlandia czy Jamajka są dostępne już za ok. 5 tysięcy złotych.

Lidl Podróże - jak i gdzie kupować wycieczki?

Wycieczki w Lidl Podróże będzie można zamawiać od 12 września 2017 roku, jednak nie będzie można kupować ich stacjonarnie. Rezerwacji będzie można dokonać przez stronę internetową lidl-podroze.pl oraz za pośrednictwem infolinii pod numerem 61 862 22 22. Infolinia jest bezpłatna i dostępna od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00 - 21.00, a w niedzielę od 10.00 do 16.00.

Polska jest ósmym krajem, w którym Lidl uruchamia usługę Lidl Podróże. Najwcześniej, bo w 2006 roku, wystartowała ona w Niemczech pod nazwą Lidl-Reisen. 

Zagłosuj

Czy skorzystasz z oferty Lidl Podróże?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/KP