Zamknij

Łukasz Simlat: kim jest gość programu Kuby Wojewódzkiego? [ŻONA, WIEK, KABARET, KSIĄŻKA, DZIECKO]

Paweł Żurek
29.10.2019 12:17
Łukasz Simlat: kim jest gość programu Kuby Wojewódzkiego? [ŻONA, WIEK, KABARET, KSIĄŻKA, DZIECKO]
fot. Łukasz Simlat Instagram/ screen

Łukasz Simlat będzie jednym z gości wtorkowego programu Kuby Wojewódzkiego w TVN-ie. Na kanapie usiądzie obok Roberta Górskiego, kabareciarza i założyciela Kabaretu Moralnego Niepokoju.  W tym artykule sprawdzimy informacje najczęściej wyszukiwane w kontekście Simlata: żona, wzrost, wiek, aktor, teatr. 

Kim jest Łukasz Simlat, gość programu Kuby Wojewódzkiego? Poniżej sprawdzicie najważniejsze informacje dot. gościa programu TVN.

>> Robert Górski: kim jest gość programu Kuby Wojewódzkiego? [ŻONA, WIEK, KABARET, KSIĄŻKA, DZIECKO]

Łukasz Simlat: kim jest gość programu Kuby Wojewódzkiego?

Łukasz Simlat to polski aktor filmowy, serialowy i teatralny. Po ukończeniu liceum w Sosnowcu przez dwa lata uczęszczał do studia aktorskiego ART-PLAY Doroty Pomykały i Danuty Owczarek w Katowicach. W 2000 ukończył studia w Akademii Teatralnej w Warszawie.

Łukasz Simlat ma 41 lat. Mierzy 181 cm. 

>> Piotr Adamczyk wyznał swój sekret u Kuby Wojewódzkiego. Zagrał w filmie, który nie powstał?

Łukasz Simlat: teatr

Od 3 grudnia 2007 jest etatowym aktorem warszawskiego Teatru Powszechnego. W został członkiem zespołu artystycznego Teatru Studio w Warszawie.

Simlat ma na koncie wiele ról w sztukach teatralnych, serialach i filmach. Aktor dubbingował też kilka znanych filmów, jak np. Hobbita w reżyserii Petera Jacksona (odtwarzał postać Barda).

Łukasz Simlat: dzieci, żona, rodzina

Internauci, którzy podziwiali role Simlata, w sieci szukali też m.in. informacji o jego sytuacji rodzinnej. Nie wiemy, czy aktor ma żonę lub dzieci.

>> Anna Mucha znów prowokuje. Tym razem pozuje przy samochodzie Kuby Wojewódzkiego

Łukasz Simlat: aktor

Simlat, oprócz wielu ról, ma na koncie także licznie wyróżnienia. Najnowsze to nagrody przyznane na Festiwalu Filmowym w Gdyni: nagroda za drugoplanową rolę męską w filmie Zjednoczone stany miłości (2016), oraz nagroda za drugoplanową rolę męską w filmie Amok (2017).

Łukasz Simlat zagrał łącznie w ok. 90 filmach i epizodach seriali, a także w kilkudziesięciu spektaklach największych teatrów w Polsce.

>> Anna Mucha znów prowokuje. Tym razem pozuje przy samochodzie Kuby Wojewódzkiego

RadioZET.pl/PZ