Zamknij

M jak Miłość, odc. 1457: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?

Paweł Żurek
25.09.2019 11:55
M jak Miłość, odc. 1457: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu?
fot. screen TVP/ M jak miłość

Streszczenie odcinka 1457. "M jak miłość" zamieszczamy w poniższym artykule. W nadchodzącym epizodzie jednego z najpopularniejszych seriali TVP wiele się wydarzy, m.in. Ula znów będzie miała kłopoty przez Jakubczyka. Wdaje się on w bójki, a później żąda od córki, by to ona płaciła za szkody, które wyrządził. Co dokładnie wydarzy się w 1457. odc. "M jak miłość"? Streszczenie, datę emisji i szczegóły dotyczące kolejnego odcinka zamieszczamy poniżej.

"M jak miłość", odcinek 1457 - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w kolejnym epizodzie popularnego serialu TVP oraz kiedy i gdzie oglądać nowy odcinek? Przedstawiamy szczegółowe informacje i streszczenie 1457. odc. "M jak miłość".

M jak miłość, odc. 1457 - streszczenie serialu

Streszczenie 1457. odcinka "M jak miłość" przestawiamy poniżej:

Ula ma kłopoty przez Jakubczyka. Wdaje się on w bójki, a później żąda od córki, by to ona płaciła za szkody, które wyrządził. W trudnych chwilach dziewczynę cały czas wspiera Janek. Marzenka przekazuje Andrzejkowi radosną wiadomość, na którą oboje czekali już od kilku miesięcy. A do tego dobrą nowinę ma też dla Mostowiaków Robert Żak. Werner informuje Marię, że zmarł Kamil Starski. Przekazuje Rogowskiej ostatni list od kuzyna z prośbą o pomoc. Mateusz nadal umawia się Lilką, ale jest coraz bardziej zazdrosny o jednego z kolegów – Mikołaja.

M jak miłość, odcinek 1457 - kiedy i o której godzinie oglądać?

Nowy 1457. odc. "M jak miłość" będzie można obejrzeć we poniedziałek, 30 września 2019 roku. Tradycyjnie kolejny epizod popularnego serialu zostanie wyemitowany o godzinie 20.55 w TVP2. Z kolei serial "M jak miłość" online dostępny jest na internetowej platformie TVP - vod.tvp.pl, gdzie można również oglądać odcinki przedpremierowo po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

Przypomnijmy, że serial "M jak miłość" po wakacjach 2019 można oglądać w każdy poniedziałek i wtorek. Nowe epizody emitowane będą o godzinie 20:55 w Telewizji Polskiej. 

RadioZET.pl/vod.tvp.pl/PZ