Zamknij

Mamma Mia 2 - kiedy premiera kolejnej części musicalu?

Redakcja
27.07.2018 10:30
Mamma Mia 2 - kiedy premiera na świecie i w Polsce 2. części filmu?
fot. Youtube / Universal Pictures

Premiera "Mamma Mia 2" to film, na który czekają wszyscy fani słynnego musicalu, jak również jego ekranizacji. W sieci pojawił się już pierwsze informacje na ten temat, a także zwiastun i daty premiery w Polsce i na świecie. Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o premierze "Mammia Mia: Here We Go Again!".

Kiedy premiera "Mamma Mia 2: Here We Go Again!"? Data premiery w Polsce i na świecie kolejnej części ekranizacji musicalu będzie różniła się tylko o kilka dni. W filmie ponownie wykorzystane zostaną najbardziej znane piosenki zespołu ABBA. Jeśli zastanawiacie się, od kiedy będzie można wybrać się do kina, sprawdzamy zwiastun i datę premiery "Mamma Mia 2".

» Mamma Mia 2: piosenki - jakie utwory ABBY usłyszymy? [SOUNDTRACK] «

Mamma Mia 2 - kiedy premiera w Polsce i na świecie?

Film swoją premierę na świecie będzie miał w środę, 18 lipca 2018. Jako pierwsi obejrzą go mieszkańcy Belgii, a później m.in. Argentyny, Brazylii, Niemiec i wielu innych krajów. Premiera "Mamma Mia: Here We Go Again!" w Polsce została zaplanowana 2 dni później, czyli w piątek, 20 lipca 2018 roku.

Zwiastun "Mamma Mia 2: Here We Go Again!" - czego można się spodziewać?

W grudniu 2017 roku zaprezentowano oficjalny zwiastun filmu "Mamma Mia 2". W tej części Sophie spotka się z przyjaciółkami swojej matki Donny: z Rosie i Tanyą na greckiej wyspie Kalokairi. Dziewczyna przekaże im, że jest w ciąży i obawia się, że nie da rady sama wychować dziecka. Całą zapowiedź można obejrzeć poniżej:

Obsada "Mamma Mia 2" jest pełna nazwisk znanych z poprzedniej części. W filmie zagrają takie gwiazdy jak: Amanda Seyfried, Meryl Streep, Dominic Cooper, Colin Firth, Cher, Pierce Brosnan, Julie Walters czy Christine Baranski.

RadioZET.pl/KP