Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Mariusz Węgłowski: kim jest uczestnik "Tańca z gwiazdami 9"? [WIEK, WZROST, ZAWÓD, ŻONA, DZIECI]

11.02.2019 13:59
xxx zet

Mariusz Węgłowski w "Tańcu z gwiazdami 9". Aktor grający m.in. w serialu "Policjantki i Policjanci", były mundurowy i komandos został kolejną gwiazdą, która wystąpi w tanecznym show Polsatu - "Taniec z gwiazdami". Sprawdzamy, kim jest Mariusz Węgłowski i podajemy najistotniejsze informacje o aktorze: wiek, wzrost, zawód, żona, dzieci.

Mariusz Węgłowski Taniec z gwiazdami: wiek, wzrost, waga, rodzina fot. instagram.com/mariuszweglowski_official

Kim jest Mariusz Węgłowski, uczestnik "Tańca z Gwiazdami 9"? Podajemy najważniejsze informacje o aktorze znanym z serialu "Policjantki i Policjanci": wiek, wzrost, zawód, żona, dzieci.

Mariusz Węgłowski w "Tańcu z gwiazdami 9" - kim jest?

Mariusz Węgłowski oficjalnie ogłosił już, że wystąpi w nowej edycji "Tańca z gwiazdami 9". Premiera programu jest zaplanowana na 1 marca 2019. Wiadomo już że wystąpią w nim Joanna Mazur - niedowidząca mistrzyni świata w biegu na 1500 m, Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) - blogerka modowa, Justyna Żyła - była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły, Jakub Kucner - Mister Polski 2017, Daniel Kuczaj - trener personalny, Czadoman (Paweł Dudek) - muzyk disco polo, Agnieszka Radwańska - tenisistka, Anna Jagodzińska - modelka oraz Dominika Tajner Wiśniewska - żona Michała Wiśniewskiego.

» Dominika Tajner-Wiśniewska - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"?  

Zawód Mariusza Węgłowskiego

Mariusz Węgłowski, jak sam o sobie mówi, jest byłym policjantem i antyterrorystą. Obecnie, gra w serialu "Policjantki i Policjanci". Do tego, Mariusz Węgłowski przed kilkoma tygodniami nagrał płytę, która miała już swoją premierę. Do jednego z utworów aktora powstał teledysk, który teraz robi furorę w sieci. Mariusz Węgłowski znany głównie z roli w "Policjantkach i Policjantach", ma też kilka innych zawodów. Niedawno zadeklarował, że spróbuje swoich sił jako tancerz w programie Polsatu - "Taniec z gwiazdami 9". Węgłowski ogłosił swój udział na swoim Instagramie.

Mariusz Węgłowski: żona, dzieci

Mariusz Węgłowski otwarcie przyznawał się na swojej stronie, że ma dzieci: jest tatą 15-letniej Nikoli. Aktor znany z serialu "Policjantki i Policjanci" od 17 lat ma żonę, Agnieszkę.

Mariusz Węgłowski: wiek, wzrost

Mariusz Węgłowski, nowa gwiazda programu "Taniec z Gwiazdami 9", ma 43 lata. Jego wzrost ani waga nie są znane.

RadioZET.pl/mariuszweglowski.pl/PZ

Oceń