Zamknij

Marta Bryła: Instagram, Facebook, Filmweb - kim jest młoda aktorka?

Redakcja
04.01.2018 13:00
Marta Bryła: Instagram, Wikipedia, rodzice, wiek - kim jest aktorka?
fot. screen

Kim jest Marta Bryła? Aktorka do tej pory pojawiała się m.in. w serialach "Na dobre i na złe", "Barwy szczęścia". W nowym serialu historycznym TVP "Korona Królów" gra postać Aldony Anny Giedyminówny. Czy prowadzi konto na Instagramie lub na Facebooku? Czy można znaleźć informacje o niej na Wikipedii? W jakiej reklamie wystąpiła? Ile ma lat? Sprawdzamy wszystko, co chcielibyście wiedzieć o młodej aktorce.

Marta Bryła: Instagram, Wikipedia, reklama, Facebook, Filmweb, "Na dobre i na złe" - wszystko co chcecie wiedzieć o młodej aktorce, która występuje w najnowszej produkcji TVP "Korona Królów". W serialu gra ona postać Aldony Anny Giedyminówny. Ile ma lat, kim są rodzice Marty Bryły, gdzie można ją znaleźć w sieci? Sprawdzamy odpowiedzi na pytania internautów.

>> Marta Bryła - gwiazda "Korony Królów" na Instagramie nie do poznania! [GALERIA]

Marta Bryła: Instagram, Wikipedia, Facebook, Filmweb - gdzie ją znaleźć?

Młoda aktorka prowadzi swoje konto na Instagramie, a także swój oficjalny fanpage na Facebooku. Ci, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat jej kariery i szukają hasła "Marta Bryła" na Wikipedii niestety się zawiodą. Jej nazwisko nie występuje w bazie, jednak możemy o niej przeczytać w serwisie Filmweb. Poniżej znajdują się wszystkie najważniejsze linki:

» Hailey Baldwin - kim jest narzeczona Justina Biebera? [INSTAGRAM, WIEK]

Marta Bryła - reklama, "Na dobre i na złe" i inna działalność [KARIERA]

Do tej pory aktorka występowała epizodycznie w takich serialach jak "Na dobre i na złe", "To nie koniec świata!", "M jak Miłość" i "Barwy Szczęścia". Wystąpiła także w reklamach T-Mobile.

Marta Bryła - aktorka prywatnie [WIEK, RODZICE, SZKOŁA]

W internecie nie znajdziemy zbyt wiele informacji o życiu prywatnym Marty Bryły. Aktorka ma 24 lata, a w 2013 roku ukończyła Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich przy Polskim Ośrodku "ASSISTEJ" w Warszawie, a obecnie studiuje na Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego we Wrocławiu. Urodziła się w Warszawie, ma 170 cm wzrostu. Urodziny obchodzi 21 lipca.

RadioZET.pl/KP