Zamknij

Masa krytyczna - Warszawa 22.09. O której i skąd rusza [UTRUDNIENIA]

Redakcja
22.09.2017 11:01
Masa krytyczna - Warszawa 22.09. O której i skąd rusza [UTRUDNIENIA]
fot. pixabay.com

Warszawska Masa Krytyczna 2017 - utrudnienia komunikacyjne w piątek 22 września będą spowodowane "Wieczorem dla roweru". Jest on organizowany z okazji Dnia bez samochod. O której godzinie i skąd ruszy Masa Krytyczna w Warszawie? Sprawdzamy trasę przejazdy, mapę i utrudnienia w ruchu.

Warszawska Masa Krytyczna 2017: utrudnienia komunikacyjne w piątek 22.09 mogą spowodować duże opóźnienia w ruchu dla kierowców i konieczność skorzystania z objazdów. O której godzinie i skąd rusza Masa Krytyczna w Warszawie? Trasa przejazdu, mapa, utrudnienia w ruchu - sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje.

Warszawska Masa Krytyczna 2017 - o której i skąd rusza?

O godzinie 19.00 uczestnicy Warszawskiej Masy Krytycznej 2017 spotykają się na placu Zamkowym. Właśnie z tego miejsca rowerzyści wyruszą w kilkugodzinną podróż po Warszawie.

Zobacz także

Utrudnienia w ruchu: Masa Krytyczna Warszawa 2017

Trasa Warszawskiej Masy Krytycznej 2017 przejedzie m.in. ulicami: Miodowa, Pl. Bankowy, Mickiewicza, Pl. Wilsona, Al. Jerozolimskie i inne. Uczestnicy Warszawskiej Masy Krytycznej przejadą dystans 25,2 kilometrów. Poniżej przedstawiamy dokładną mapkę:

WARSZAWSKA MASA KRYTYCZNA - TRASA [MAPA]

Masa krytyczna - Warszawa 22.09. O której i skąd rusza [UTRUDNIENIA]
fot. masa.waw.pl

Zobacz także

Dzień bez Samochodu 22 września jest obchodzony w Polsce od 2004 roku. Ma on wspomóc proekologiczne idee i zmniejszyć ilość spalin wytwarzanych przez miliony aut poruszających się po miastach. Tego dnia w wielu miastach w Polsce kierowcy zwolnieni są z opłat za bilety, pod warunkiem posiadania przy sobie dowodu rejestracyjnego pojazdu, a np. w Warszawie wszyscy mogą korzystać z darmowej komunikacji miejskiej.

RadioZET.pl/masa.waw.pl/KP