Zamknij

MasterChef Junior 2018 - kto odpadł w 4. odcinku 3. sezonu programu?

Redakcja
26.03.2018 10:45
MasterChef Junior 3 odc. 4: kto odpadł w 4. odcinku programu? [WYNIKI]
fot. Youtube / TVN Foodie

Kto odpadł z MasterChef Junior 3? Poprzedni odcinek programu zaskoczył wszystkich, ponieważ odpadło aż 3 młodych kucharzy. Sprawdzamy, jak wyglądają wyniki po ostatnim odcinku, z czym musieli się zmierzyć młodzi kucharze w 4. odcinku MasterChef Junior 3 i kto odpadł z programu.

MasterChef Junior 3: 4. odcinek - KTO ODPADŁ? Odcinek wyemitowany w niedzielę, 25 marca 2018 ponownie wywołał wśród widzów wiele emocji. Z programem tym razem musiało pożegnać się aż 2 młodych kucharzy. Sprawdzamy szczegóły ostatniego odcinka oraz przede wszystkim kto odpadł w 4. odcinku MasterChef Junior 3.

MasterChef Junior 3, odc. 4 - KTO ODPADŁ?

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu z programu MasterChef Junior 3 odpadły aż 3 osoby. Byli to Kuba Ożóg, Pola Hirsch i Maja Tokarska. W 4. odcinku MasterChef Junior 3 z programu odpadło 2 kucharzy. Tym razem fartuchy musieli oddać Gabrysia Kwitkowska i Norbert Borowski. 

3 odcinek MasterChef Junior 3: WYNIKI, konkurencje, zadania

Uczestnicy MasterChef Junior 3 w 4. odcinku programu na początku musieli zmierzyć się z konkurencją, po której czekała na nich inna niż do tej pory nagroda. Młodzi kucharze musieli przygotować naleśniki. Zwycięzca konkurencji mógł oblać polewą jurorów. Najlepszy okazał się Mateusz, który przygotował aż 13 naleśników, za co w nagrodę mógł oblać Anię Starmach kolorową polewą. Finalnie wszyscy jurorzy zostali oblali polewą przez uczestników, którzy otrzymali w konkurencji 2. i 3. miejsce.

Drugie zadanie polegało na przygotowaniu potraw kuchni amerykańskiej. Uczestnicy musieli wykonać zadanie w parach, w które połączył je zwycięzca poprzedniej konkurencji, czyli Mateusz. Na przygotowanie potraw kucharze mieli 60 minut i tylko raz mogli skorzystać z przygotowanej spiżarni. Najlepsi okazali się Bartosz Kwiecień i Stefania Jankielewicz, dzięki czemu otrzymali oni immunitet i na pewno zobaczymy ich w kolejnym odcinku MasterChef Junior 3.

MasterChef Junior 2018 - UCZESTNICY 3. sezonu

O zdobycie statuetki i tytułu MasterChef Junior 2018  uczestnicy będą jeszcze walczyć przez najbliższe odcinki. W programie pozostali:

  • Mateusz Oleksa
  • Zuzanna Bula
  • Katarzyna Svirydzenka
  • Stanisław Baumiller
  • Anika Ćwiek
  • Hania Kandora
  • Bartosz Kwiecień
  • Mateusz Steć
  • Anastazja Czyż
  • Stefania Jankielewicz

Zwycięzca programu MasterChef Junior 3 oprócz tytułu MasterChef Junior 2018, otrzyma także statuetkę dla najlepszego młodego kucharza, nagrodę pieniężną w wysokości 15 000 zł, możliwość wydania autorskiej książki kucharskiej oraz bon o wartości 40 000 zł na wymarzone wakacje.

Program MasterChef Junior 3 można oglądać w każdą niedzielę o 20.00 na TVN. Powtórki są dostępne na platformie Player.pl, gdzie można obejrzeć je za darmo w dowolnym momencie.

RadioZET.pl/KP