Zamknij

MasterChef Junior 3 - kto odpadł w 6. odcinku programu? [WYNIKI 15.04]

Redakcja
16.04.2018 09:24
MasterChef Junior 3 - kto odpadł w 6. odcinku programu? [WYNIKI 15.04]
fot. Youtube / TVN Foodie

Kto odpadł z MasterChef Junior 3? 6. odcinek programu znów mógł zaskoczyć widzów, ponieważ tym razem odpadło 2 młodych kucharzy. Sprawdzamy, jak wyglądają wyniki po ostatnim odcinku, z czym musieli się zmierzyć młodzi kucharze w 6. odcinku MasterChef Junior 3 i kto odpadł z programu.

MasterChef Junior 3: 6. odcinek - KTO ODPADŁ? Odcinek wyemitowany w niedzielę, 15 kwietnia 2018 ponownie wywołał wśród widzów wiele emocji. Z programem tym razem musiało pożegnać się aż 2 młodych kucharzy. Sprawdzamy szczegóły ostatniego odcinka oraz przede wszystkim kto odpadł w 6. odcinku MasterChef Junior 3.

MasterChef Junior 3, odc. 6. - KTO ODPADŁ?

Przypomnijmy, że do tej pory z programu MasterChef Junior 3 odpadli: Kuba Ożóg, Pola Hirsch, Maja Tokarska (3. odcinek), Gabrysia Kwitkowska, Norbert Borowski (4. odcinek). W 5. odcinku MasterChef Junior 3 nie odpadł nikt, ponieważ zaproszony do programu gość specjalny, czyli Hubert Urbański uratował uczestników przed opuszczeniem kuchni MasterChefa.

W odcinku 6. MasterChef Junior 3 odpadli Stefcia Jankielewicz i Mateusz Oleksa. To oni w ostatnim zadaniu nie poradzili sobie do końca z wykonaniem zadań i musieli pożegnać się z programem.

>> MasterChef Junior 3 - kto odpadł w 7. odcinku programu? [WYNIKI 22.04]

6. odcinek MasterChef Junior 3: WYNIKI, konkurencje, zadania

Uczestnicy MasterChef Junior 3 w 6. odcinku programu na początku musieli zmierzyć się z przygotowaniem śniadania dla wyjątkowych gości. Dodatkowo młodzi kucharze nie gotowali w kuchni MasterChefa - odcinek nagrywany był w Pałacu Goetzów w Brzesku. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie drużyny - czerwoną i niebieską, a przegrani musieli zmierzyć się następnie z konkurencją eliminacyjną. Przegrała drużyna czerwona, której kapitanem był Mateusz Oleksa.

W kolejnej konkurencji 5 uczestników na początku musiało przygotować idealnie wysmażony stek medium-rare. Jako pierwszy zrobił to Staś, dzięki czemu w kolejnym zadaniu uzyskał pierwszeństwo wyboru głównego składnika. Drugie miejsce zajął Bartek, kolejne Mateusz, Stefcia, a jako ostatnia stek przygotowała Kasia.

Uczestnicy mieli do wyboru różne kawałki mięsa i ryb, z których musieli przygotować kolejną potrawę. Staś jako pierwszy wybrał karkówkę wieprzową, Bartek przygotowywał antrykot wołowy, Mateusz - łososia, Stefcia wybrała indyka, a Kasia - schab z kością.

Po degustacji przygotowanych przez młodych kucharzy potraw jurorzy zdecydowali, że najlepiej poradzili sobie Bartek i Staś. W 6. odcinku MasterChef Junior 3 z programu odpadli niestety Mateusz i Stefcia, którzy tym razem w konkurencji poradzili sobie trochę słabiej.

MasterChef Junior 2018 - UCZESTNICY 3. sezonu

O zdobycie statuetki i tytułu MasterChef Junior 2018 uczestnicy będą jeszcze walczyć przez najbliższe odcinki. W programie pozostali:

  • Zuzanna Bula
  • Katarzyna Svirydzenka
  • Stanisław Baumiller
  • Anika Ćwiek
  • Hania Kandora
  • Bartosz Kwiecień
  • Mateusz Steć
  • Anastazja Czyż

Zwycięzca programu MasterChef Junior 3 oprócz tytułu MasterChef Junior 2018, otrzyma także statuetkę dla najlepszego młodego kucharza, nagrodę pieniężną w wysokości 15 000 zł, możliwość wydania autorskiej książki kucharskiej oraz bon o wartości 40 000 zł na wymarzone wakacje.

Program MasterChef Junior 3 można oglądać w każdą niedzielę o 20.00 na TVN. Powtórki są dostępne na platformie Player.pl, gdzie można obejrzeć je za darmo w dowolnym momencie.

RadioZET.pl/KP