Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

MasterChef Junior 3 - kto odpadł w 7. odcinku programu? [WYNIKI 22.04]

23.04.2018 10:27

Kto odpadł z MasterChef Junior 3? W 7. odcinku z programem musiało pożegnać się 2 młodych kucharzy. Sprawdzamy, kto nadal walczy o wygraną, jak wyglądają wyniki po ostatnim odcinku, z czym musieli się zmierzyć młodzi kucharze w 7. odcinku MasterChef Junior 3 i kto odpadł z programu.

MasterChef Junior 3 - kto odpadł w 7. odcinku programu? [WYNIKI 22.04] fot. Youtube / TVN Foodie

MasterChef Junior 3: 7. odcinek - KTO ODPADŁ? Odcinek wyemitowany w niedzielę, 22 kwietnia 2018 ponownie wywołał wśród widzów wiele emocji. Z programem tym razem musiały pożegnać się aż 2 młode kucharki. Sprawdzamy szczegóły ostatniego odcinka oraz przede wszystkim kto odpadł w 7. odcinku MasterChef Junior 3.

MasterChef Junior 3, odc. 7. - KTO ODPADŁ?

Przypomnijmy, że do tej pory z programu MasterChef Junior 3 odpadli: Kuba Ożóg, Pola Hirsch, Maja Tokarska (3. odcinek), Gabrysia Kwitkowska, Norbert Borowski (4. odcinek). W 5. odcinku MasterChef Junior 3 nie odpadł nikt, ponieważ zaproszony do programu gość specjalny, czyli Hubert Urbański uratował uczestników przed opuszczeniem kuchni MasterChefa. W odcinku 6. MasterChef Junior 3 odpadli Stefcia Jankielewicz i Mateusz Oleksa.

Niestety, w 7. odcinku MasterChef Junior 3 odpadły Kasia Svirydzenka i Zuza Bula. 

7. odcinek MasterChef Junior 3: WYNIKI, konkurencje, zadania

W 7. odcinku MasterChef Junior 3 młodych kucharzy odwiedził kucharz reprezentacji Polski w piłce nożnej - Tomasz Leśniak. Uczestnicy musieli przygotować danie, które potencjalnie mogłoby znaleźć się w karcie dań dla kadry narodowej. Najlepsze danie zostanie odtworzone przez Tomasza Leśniaka w menu reprezentacji podczas najbliższego zgrupowania. Kucharze na wykonanie tego zadania mieli 60 minut. W tej konkurencji wyróżnieni zostali Bartek, który przygotował łososia na parze z warzywami i kaszą jaglaną, oraz Anastazja, która podała łososia gotowanego na parze z czerwonym ryżem, warzywami i zielonym koktajlem.

Po pierwszym zadaniu uczestników odwiedził kolejny gość - zwycięzca VI edycji MasterChefa Mateusz Zielonka. Podzielił on uczestników na dwie drużyny, a każda z nich musiała przygotować wegańskiego burgera. O temacie zadania wiedzieli tylko kapitanowie drużyn, czyli Anastazja i Bartek, zwycięzcy poprzedniej konkurencji. Musieli oni wybrać w spiżarni potrzebne produkty i rozpocząć gotowanie, a po 15 minutach zmienili ich kolejni członkowie drużyny. Jury z Mateuszem Zielonką zdecydowali, że zwyciężyła drużyna niebieska.

Zadaniem konkurencji eliminacyjnej było przyrządzenie deseru crème pâtissière. Uczestnicy mogli wykazać się kreatywnością, ponieważ można go przygotować na wiele sposobów. Po raz kolejny w programie podczas tej konkurencji wyróżniona została Anastazja. Również danie Mateusza Stecia zostało docenione przez jury.

W 7. odcinku MasterChef Junior 3 odpadły Kasia Svirydzenka i Zuza Bula.

MasterChef Junior 2018 - UCZESTNICY 3. sezonu

O zdobycie statuetki i tytułu MasterChef Junior 2018 uczestnicy będą jeszcze walczyć przez najbliższe odcinki. W programie pozostało jeszcze 6 uczestników:

  • Stanisław Baumiller
  • Anika Ćwiek
  • Hania Kandora
  • Bartosz Kwiecień
  • Mateusz Steć
  • Anastazja Czyż

Zwycięzca programu MasterChef Junior 3 oprócz tytułu MasterChef Junior 2018, otrzyma także statuetkę dla najlepszego młodego kucharza, nagrodę pieniężną w wysokości 15 000 zł, możliwość wydania autorskiej książki kucharskiej oraz bon o wartości 40 000 zł na wymarzone wakacje.

Program MasterChef Junior 3 można oglądać w każdą niedzielę o 20.00 na TVN. Powtórki są dostępne na platformie Player.pl, gdzie można obejrzeć je za darmo w dowolnym momencie.

RadioZET.pl/KP

Oceń