Zamknij

MasterChef Junior 3 - kto odpadł w 8. odcinku programu? [WYNIKI 29.04]

Redakcja
30.04.2018 10:20
MasterChef Junior 3, odcinek 8. - kto odpadł w 8. odcinku programu? [WYNIKI 29.04]
fot. Youtube / TVN Foodie

Kto odpadł z MasterChef Junior 3? W 8. odcinku z programem po raz kolejny musiały pożegnać się 2 osoby. Finał programu coraz bliżej, dlatego sprawdzamy, kto nadal walczy o wygraną, jak wyglądają wyniki po ostatnim odcinku i z czym musieli się zmierzyć młodzi kucharze w 8. odcinku MasterChef Junior 3.

MasterChef Junior 3: 8. odcinek - KTO ODPADŁ? Odcinek wyemitowany w niedzielę, 29 kwietnia 2018 ponownie wywołał wśród widzów wiele emocji. Z programem tym razem znów musiało pożegnać się aż 2 młodych kucharzy. Sprawdzamy szczegóły ostatniego odcinka oraz przede wszystkim kto odpadł w 8. odcinku MasterChef Junior 3.

MasterChef Junior 3, odc. 8. - KTO ODPADŁ?

Przypomnijmy, że do tej pory programu MasterChef Junior 3 odpadli: Kuba Ożóg, Pola Hirsch, Maja Tokarska (3. odcinek), Gabrysia Kwitkowska, Norbert Borowski (4. odcinek). W 5. odcinku MasterChef Junior 3 nie odpadł nikt, ponieważ zaproszony do programu gość specjalny, czyli Hubert Urbański uratował uczestników przed opuszczeniem kuchni MasterChefa. W odcinku 6. MasterChef Junior 3 odpadli Stefcia Jankielewicz i Mateusz Oleksa, a w 7. odcinku MasterChef Junior 3 odpadły Kasia Svirydzenka i Zuza Bula.

Niestety, w 8. odcinku MasterChef Junior 3 odpadli Stanisław Baumiller i Anastazja Czyż. 

8. odcinek MasterChef Junior 3: WYNIKI, konkurencje, zadania

Na początku odcinka młodzi kucharze spotkali się ze swoimi rodzicami. Właśnie z nimi przygotowywali danie w tej konkurencji, a jako składniki główne musieli wykorzystać mąkę oraz... serce. W tym zadaniu najlepszymi okazali się Hania Kandora z tatą.

Następnie młodzi kucharze musieli zmierzyć się w konkurencji eliminacyjnej. Zadanie polegało na przygotowaniu idealnych makaroników - francuskich ciasteczek z białek, migdałów i cukru, z cienką, chrupiącą skorupką i delikatnym nadzieniem. Dzięki temu, że Hania wygrała poprzednią konkurencję, w trakcie wykonywania zadania mogła poprosić o pomoc Anię Starmach. Najlepsze makaroniki przygotował Bartosz Kwiecień. Drugie miejsce zajął Mateusz Steć.

W 8. odcinku MasterChef Junior 3 odpadli Stanisław Baumiller i Anastazja Czyż.

MasterChef Junior 2018 - UCZESTNICY 3. sezonu

O zdobycie statuetki i tytułu MasterChef Junior 2018 uczestnicy będą jeszcze walczyć przez najbliższe odcinki. W programie pozostało jeszcze 4 uczestników, którzy powalczą w półfinale MasterChef Junior 3:

  • Anika Ćwiek
  • Hania Kandora
  • Bartosz Kwiecień
  • Mateusz Steć

Zwycięzca programu MasterChef Junior 3 oprócz tytułu MasterChef Junior 2018, otrzyma także statuetkę dla najlepszego młodego kucharza, nagrodę pieniężną w wysokości 15 000 zł, możliwość wydania autorskiej książki kucharskiej oraz bon o wartości 40 000 zł na wymarzone wakacje. 
Program MasterChef Junior 3 można oglądać w każdą niedzielę o 20.00 na TVN. Powtórki są dostępne na platformie Player.pl, gdzie można obejrzeć je za darmo w dowolnym momencie.
RadioZET.pl/KP