Zamknij

Matura próbna CKE 2018 - matematyka [ARKUSZ PDF, ODPOWIEDZI]

Redakcja
12.12.2017 15:26
Matura próbna 2018 - MATEMATYKA [ARKUSZ PDF CKE, ODPOWIEDZI]
fot. pixabay.com

Matura próbna 2018 z matematyki z CKE odbędzie się już w styczniu. Tegoroczni maturzyści podejdą do egzaminu, aby lepiej przygotować się do prawdziwej matury, która odbywa się w maju. Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat matury próbnej 2018 z matematyki: arkusz i odpowiedzi do niego, a także dokładny harmonogram oraz arkusze i odpowiedzi z poprzednich lat.

Próbna matura CKE 2018 - matematyka: arkusz PDF i przykładowe odpowiedzi. W styczniu po raz kolejny odbędzie się próbny egzamin dla tegorocznych maturzystów. Zebraliśmy najważniejsze informacje na temat matury próbnej CKE z matematyki - styczeń 2018.

Matura próbna 2018 CKE - MATEMATYKA: TERMINARZ

W tej chwili nie jest jeszcze znany dokładny termin matury próbnej CKE 2018 z matematyki. Gdy tylko pojawią się oficjalne informacje na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, artykuł zostanie zaktualizowany. 

Wszelkie aktualności dotyczące harmonogramu matury próbnej 2018 z CKE znajdują się również w poniższym artykule:

>> Matura próbna 2018 - TERMINY: matematyka, polski, angielski i inne [TERMINARZ]

MATURA PRÓBNA - MATEMATYKA 2018 [ARKUSZ CKE, ODPOWIEDZI]

Arkusz próbnej matury CKE - matematyka (styczeń 2018) i odpowiedzi do niego publikujemy poniżej, gdy zostaną udostępnione po przeprowadzeniu egzaminu w szkołach ponadgimnazjalnych. Aby lepiej przygotować się do próbnego egzaminu maturalnego warto rozwiązać poprzednie arkusze, które są dostępne do pobrania na stronie cke.gov.pl

Próbna matura z matematyki CKE 2018 to nie jedyny egzamin, do którego podchodzą przyszli abiturienci. Oprócz tego odbędą się także próbne egzaminy z języka polskiego, z wybranych języków nowożytnych i innych przedmiotów na poziomie rozszerzonym (m.in. biologia, chemia, geografia). Mają one lepiej przygotować maturzystów do prawdziwego egzaminu, który odbywa się w maju.

>> Matura próbna CKE 2018 - język polski [ARKUSZ PDF, ODPOWIEDZI]

RadioZET.pl/cke.gov.pl/KP