Zamknij

McMuffin w McDonald's za darmo 2018 - jak dostać darmowe śniadanie?

Redakcja
19.11.2018 14:15
McDonalds - McMuffin za darmo 2018: jak dostać darmowe śniadanie?
fot. Pawel Wisniewski/EAST NEWS

McMuffin za darmo w McDonald's 2018 w listopadzie to nowa promocja śniadaniowa, z której może skorzystać każdy klient popularnej restauracji typu fast-food. Sprawdzamy, jak otrzymać darmową kanapkę w McDonald's na śniadanie oraz jak długo będzie trwała promocja.

McMuffin za darmo w McDonald's 2018 - jak otrzymać darmowe śniadanie? Sprawdzamy, ile potrwa promocja, kto może dostać darmowego McMuffina jajko w McDonald's 2018 na śniadanie i w jakich godzinach można go odebrać.

McDonald's - gratis do kawy 2019: jak dostać darmowe śniadanie i co to jest?

Darmowy McMuffin w McDonald's 2018 - jak otrzymać?

Darmową kanapkę McMuffin do kawy może otrzymać każdy klient restauracji McDonald's. Wystarczy w okresie promocji odwiedzić wybrany punkt i kupić dowolną kawę lub herbatę (jako osobny produkt lub element jakiegokolwiek zestawu). W przypadku dokonania zakupu w kasach McCafé, otrzymamy kupon promocyjny upoważniający do odbioru darmowej kanapki McMuffin. Kupon promocyjny może być zrealizowany 7 dni od daty jego otrzymania, wyłącznie w porze serwowania oferty śniadaniowej, w dowolnej restauracji McDonald’s, w której oferta śniadaniowa jest dostępna.

» Kanapka Drwala 2018 - kiedy Burger Drwala w McDonald's? [CENA, SKŁADNIKI]

Promocja "McMuffin za darmo do kawy" w 2018 roku prowadzona jest w restauracjach McDonald’s w Polsce, w których dostępna jest oferta śniadaniowa, za wyjątkiem restauracji McDonald’s znajdujących się na Lotnisku Chopina w Warszawie i w Porcie Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy oraz na dworcach kolejowych Warszawa Zachodnia i Warszawa Wschodnia. Promocją nie są objęte zakupy za pośrednictwem McDelivery™ w UberEATS, tą drogą nie można również zrealizować kuponu promocyjnego.

Śniadanie w McDonald's za darmo - od kiedy do kiedy?

Darmowe śniadanie w postaci kanapki McMuffin gratis do kawy w McDonald's możemy otrzymać od dnia od dnia 19 listopada do dnia 23 listopada 2018 roku, w porach serwowania oferty śniadaniowej. Śniadania serwowane są w wybranych restauracjach od poniedziałku do piątku do godziny 10.30.

Więcej informacji na temat promocji "McMuffin za darmo do kawy" można znaleźć w regulaminie, który jest dostępny na stronie internetowej www.mcdonalds.pl.

» Big Mac za 5 zł - promocja w McDonald's na 50-lecie słynnej kanapki

RadioZET.pl/mcdonalds.pl/KP