Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

McMuffin w McDonald's za darmo 2018 - jak dostać darmowe śniadanie?

14.05.2018 10:07

McMuffin za darmo w McDonald's w maju 2018 roku to nowa promocja śniadaniowa, z której może skorzystać każdy klient popularnej restauracji typu fast-food. Sprawdzamy, jak otrzymać darmową kanapkę w McDonald's na śniadanie oraz jak długo będzie trwała promocja.

McDonald's - McMuffin za darmo 2018: jak dostać darmowe śniadanie? fot. Pawel Wisniewski/EAST NEWS

McMuffin za darmo w McDonald's 2018 - jak otrzymać darmowe śniadanie? Sprawdzamy, ile potrwa promocja, kto może dostać darmową kanapkę w McDonald's na śniadanie i w jakich godzinach można odebrać gratis do kawy.

Darmowy McMuffin w McDonald's 2018 - jak otrzymać?

Darmową kanapkę McMuffin do kawy może otrzymać każdy klient restauracji McDonald's. Wystarczy w okresie promocji odwiedzić wybrany punkt i kupić dowolną kawę lub herbatę. W przypadku dokonania zakupu w kasach McCafé, otrzymamy kupon promocyjny upoważniający do odbioru darmowej kanapki McMuffin. Kupon może być zrealizowany najpóźniej w dniu następującym po dniu jego otrzymania, a darmową kanapkę można odebrać jedynie w porze serwowania oferty śniadaniowej w dowolnej restauracji McDonald's, w której oferta śniadaniowa jest dostępna.

» McDonald's McDelivery Day 2018 - jak zdobyć darmowe ubrania i gadżety?

Promocja "McMuffin za darmo do kawy" w 2018 roku obowiązuje w restauracjach McDonald's w Polsce, w których dostępna jest oferta śniadaniowa, za wyjątkiem restauracji McDonald's znajdujących się na Lotnisku Chopina w Warszawie i w Porcie Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy oraz na dworcach kolejowych Warszawa Zachodnia i Warszawa Wschodnia. Warto także pamiętać, że promocją nie są objęte zakupy w UberEATS.

» Big Mac za 5 zł - promocja w McDonald's na 50-lecie słynnej kanapki

Śniadanie w McDonald's za darmo - od kiedy do kiedy?

Darmowe śniadanie w postaci kanapki McMuffin gratis do kawy w McDonald's możemy otrzymać od dnia 14 maja do dnia 18 maja 2018 roku, w porach serwowania oferty śniadaniowej. Śniadania serwowane są w wybranych restauracjach od poniedziałku do piątku do godziny 10.30.

Więcej informacji na temat promocji "McMuffin za darmo do kawy" można znaleźć w regulaminie, który jest dostępny na stronie internetowej www.mcdonalds.pl.

RadioZET.pl/mcdonalds.pl/KP

Oceń