Zamknij

Mecz Polska - Dania: kiedy i gdzie oglądać MŚ w piłce nożnej 2017?

Redakcja
30.08.2017 12:49
Mecz Polska - Dania: kiedy i gdzie oglądać MŚ w piłce nożnej 2017?
fot. screen Youtube

Mecz Polska - Dania w eliminacjach Mistrzostw Świata 2017 na pewno dostarczy nam wiele emocji. Sprawdzamy, gdzie oglądać transmisję za darmo i stream online na żywo z kolejnego spotkania polskiej reprezentacji.

Mecz Polska - Dania - transmisja za darmo w telewizji będzie dostępna dla widzów. Polska reprezentacja zgromadziła do tej pory na swoim koncie 16 punktów z poprzednich meczów. Najbliższy rozegrają na stadionie Telia Parken w Kopenhadze już w piątek, 1 września 2017. Gdzie oglądać online i w tv mecz Polska - Dania w eliminacjach MŚ Rosja 2017? Sprawdzamy informacje o streamach i transmisjach.

Mistrzostwa Świata 2017: Polska - Dania. Transmisja w tv za darmo z eliminacji

O której godzinie jest mecz Polska - Dania? Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20.45. W telewizji mecz Polska - Dania na kanale Polsatu będzie można obejrzeć za darmo. Kolejne spotkanie naszej reprezentacji to mecz Polska - Kazachstan, który odbędzie się 4 września na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Polska - Dania: transmisja online za darmo. Gdzie oglądać stream na żywo?

W internecie eliminacje MŚ Rosja 2017 oglądać będzie można na platformie IPLA.tv. Oczywiście na pewno nie zabraknie streamów meczu Polska - Dania za darmo na nielegalnych stronach, jednak jakość takich transmisji jest bardzo słaba. Często również są one tak naprawdę zainfekowane przez wirusy komputerowe, dlatego polecamy korzystanie tylko z legalnych źródeł.

W poprzednim meczu Polska - Dania na Stadionie Narodowym biało-czerwoni wygrali z wynikiem 3:2. Kolejny sukces przybliżyłby naszą reprezentację do zakwalifikowania się do Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

RadioZET.pl/KP