Zamknij

Mecz TVN - WOŚP 2017 - bilety na mecz charytatywny. Gdzie kupić?

Redakcja
23.08.2017 13:30
Mecz TVN - WOŚP 2017 - bilety na mecz charytatywny. Gdzie kupić?
fot. ons.pl

Wielki Mecz TVN kontra WOŚP 2017 odbędzie się w niedzielę, 3 września. Jest charytatywna impreza, w której biorą udział przede wszystkim gwiazdy TVN oraz przyjaciele fundacji WOŚP. Kto zagra w drużynach? Czy można jeszcze kupić bilety? Sprawdziliśmy szczegóły zbliżającego się wydarzenia.

Wielki Mecz TVN kontra WOŚP 2017 - biletyzakupione przez wybierających się na to wydarzenie przyczynią się do szczytnego celu. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na zakup wielofunkcyjnej karetki. Gdzie kupić wejściówki na Stadion Legii na to wydarzenie? Sprawdzamy informacje.

Bilety na Mecz TVN kontra WOŚP 2017 - gdzie kupić?

Mecz odbędzie się na stadionie Miejskim Legii Warszawa 3 września 2017 o godzinie 16.00. Bilety na trybuny są nadal dostępne i można je kupić na stronie ebilet.pl. Ceny biletów zaczynają się od 15 zł, a najdroższe wejściówki VIP kosztują 100 zł. Mecz będzie również transmitowany przez stację TVN, dlatego wydarzenie będzie można obejrzeć w ogólnodostępnej telewizji.

Wielki Mecz TVN kontra WOŚP 2017 - skład drużyn

W tym roku podczas Wielkiego Meczu 2017 drużyna WOŚP będzie składała się z ambasadorów i przyjaciół Fundacji. Na boisku zobaczymy m.in. Tomasza Lisa, Wojtka Mazolewskiego, Tomasza „Titusa” Pukackiego, Piotra Roguckiego czy Macieja Orłosia. W składzie drużyny TVN znajdą się największe gwiazdy stacji, zobaczymy m.in. Grzegorza Kajdanowicza, Piotra Kraśko, Mateusza Gesslera, Kubę Wesołowskiego, Huberta Urbańskiego, Jarosława Bieniuka i Agustina Egurrolę. 

Dochód ze sprzedaży biletów na Wielki Mecz 2017 oraz wysłanych przez widzów SMS-ów zostanie przekazany na zakup wielofunkcyjnej karetki dla Izby Przyjęć Instytutu "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" o wartości ok. 500 000 zł.

RadioZET.pl/wielkimecz.tvn.pl/KP