Zamknij

Memoriał Kamili Skolimowskiej 2017: bilety czy wejście za darmo?

Redakcja
09.08.2017 14:30
Memoriał Kamili Skolimowskiej 2017: bilety. Czy wejście za darmo?
fot. fundacjakamili.pl

Memoriał Kamili Skolimowskiej 2017 odbędzie się już 15 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie. W poprzednich edycjach największymi gwiazdami mityngów byli m.in. Anita Włodarczyk, Piotr Małachowski, Tomasz Majewski czy Usain Bolt. Czy bilety na 8. Memoriał Kamili Skolimowskiej są wymagane? Sprawdzamy informacje o wydarzeniu.

Memoriał Kamili Skolimowskiej 2017 - bilety czy wejście za darmo? Znamy odpowiedź na pytanie, które zadają sobie internauci. Jeśli wybieracie się na Stadion Narodowy w Warszawie 15 sierpnia 2017 roku, aby zobaczyć zmagania sportowców, sprawdźcie najważniejsze informacje o wydarzeniu.

Zobacz także

Memoriał Kamili Skolimowskiej - bilety czy za darmo?

Bilety na Memoriał Kamili Skolimowskiej 2017 nie są wymagane. Wstęp na trybuny Stadionu Narodowego ponownie będzie bezpłatny. Na Memoriał Skolimowskiej za darmo bez biletów może wejść każdy, a oprócz tego na odwiedzających czekają też inne atrakcje. W godzinach porannych rozegrany zostanie Mały Memoriał Kamili Skolimowskiej, a na błoniach PGE Narodowego od godziny 13.00 będzie można odwiedzić Integracyjny Piknik Lekkoatletyczny. Każdy otrzyma szansę sprawdzenia się w rzucie młotem, dyskiem lub biegach. Na najmłodszych także czeka wiele atrakcji, a dla starszych uczestników zainteresowanych zdrowym trybem życia przewidziane zostały rozmowy z dietetykiem.

Program 8. edycji Memoriału Kamili Skolimowskiej 2017

Memoriał Kamili Skolimowskiej odbędzie się już po raz kolejny na warszawskim Stadionie Narodowym. Z roku na rok program Memoriału jest uzupełniany o dodatkowe wydarzenia. W roku 2015 impreza rozgrywana była w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Jak w tym roku zapowiada się program wydarzenia? Jeśli chodzi o grono sportowców, swój udział potwierdzili Anita Włodarczyk, Piotr Małachowski, Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki, Kamila Lićwinko, Piotr Lisek, Konrad Bukowiecki, Maria Lasitskene oraz David Storl. Przedstawiamy program Memoriału Kamili Skolimowskiej 2017:

Memoriał Kamili Skolimowskiej 2017: bilety. Czy wejście za darmo?
fot. fundacjakamili.pl

Memoriał Kamili Skolimowskiej to organizowany w Warszawie cykliczny mityng lekkoatletyczny, który jest poświęcony zmarłej w 2009 roku złotej medalistce olimpijskiej z Sydney w rzucie młotem. Ubiegłoroczna edycja została nominowana do tytułu Impreza Roku w Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Telewizji Polskiej. Jak możemy przeczytać na stronie Fundacji Kamili Skolimowskiej, Memoriał i wszystkie wydarzenia towarzyszące stanowią najlepszą formę upamiętnienia Kamili Skolimowskiej. Dzięki tego typu działaniom pamięć o lekkoatletce jest ciągle żywa. 

Zobacz także

RadioZET.pl/fundacjakamili.pl/KP