Zamknij

Memoriał Kamili Skolimowskiej 2017: kto wystąpi? Gwiazdy wydarzenia

Redakcja
09.08.2017 14:40
Memoriał Kamili Skolimowskiej 2017: gwiazdy. Kto pojawi się na PGE?
fot. ons.pl

Memoriał Kamili Skolimowskiej 2017: gwiazdy i atrakcje, które pojawią się tam 15 sierpnia - to wszystko dla uczczenia pamięci złotej medalistki olimpijskiej z Sydney w rzucie młotem. Impreza organizowana jest cykliczne, w tym roku po raz kolejny na Stadionie Narodowym w Warszawie. Sprawdzamy, kto wystąpi podczas Memoriału Kamili Skolimowskiej 2017.

Memoriał Kamili Skolimowskiej 2017 - gwiazdy, które pojawią się na PGE Narodowym wciąż są stopniowo ujawniane. W poprzednich edycjach największymi gwiazdami mityngów byli m.in. Anita Włodarczyk, Piotr Małachowski, Tomasz Majewski czy Usain Bolt. Kogo zobaczymy w tym roku wśród gwiazd Memoriału Kamili Skolimowskiej 2017?

Zobacz także

Memoriał Kamili Skolimowskiej 2017 - gwiazdy

Swój udział w Memoriale Kamili Skolimowskiej 2017 gwiazdy światowej lekkoatletyki potwierdziły już dużo wcześniej. Kogo będziemy mogli zobaczyć na Stadionie Narodowym w Warszawie? Między innymi Anitę Włodarczyk, polską lekkoatletkę, złotą medalistkę igrzysk olimpijskich oraz wielokrotną rekordzistkę świata, Europy i kraju w rzucie młotem.

Kto wystąpi podczas Memoriału Kamili Skolimowskiej 2017?

Piotr Małachowski, Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki, Kamila Lićwinko, Renaud Lavillenie czy Maria Lasitskene - te gwiazdy Memoriału Kamili Skolimowskiej 2017 również niewątpliwie przyciągną widzów na PGE Narodowy. Jak widać są to najbardziej znani lekkoatleci w Polsce i na świecie.

Memoriał Kamili Skolimowskiej to organizowany w Warszawie cykliczny mityng lekkoatletyczny, który jest poświęcony zmarłej w 2009 roku złotej medalistce olimpijskiej z Sydney w rzucie młotem. Ubiegłoroczna edycja została nominowana do tytułu Impreza Roku w Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Telewizji Polskiej.

RadioZET.pl/fundacjakamili.pl/KP