Zamknij

Memoriał Wagnera 2017: mecze i uczestnicy [TERMINARZ]

Redakcja
07.08.2017 12:05
Memoriał Wagnera 2017: mecze i uczestnicy [TERMINARZ]
fot. East News / M.Lasyk

Memoriał Wagnera 2017 zostanie rozegrany w dniach 11-13 sierpnia. Będzie to już 15. edycja turnieju, a odbędzie się on po raz trzeci w krakowskiej Tauron Arenie. Znamy godziny meczów oraz uczestników.

Terminarz Memoriału Wagnera 2017 został już opublikowany. Znamy daty i godziny meczów, choć organizatorzy zastrzegają, że wciąż mogą się one zmienić. Sprawdziliśmy najważniejsze informacje dotyczące turnieju - 15. edycji Memoriału Wagnera 2017: uczestników, daty i godziny spotkań.

Zobacz także

Memoriał Wagnera 2017 - uczestnicy

Przypomnijmy - przed rokiem w turnieju poświęconym pamięci wybitnego polskiego trenera triumfowali Bułgarzy. W tym roku zmierzą się ze sobą reprezentacje Polski, Francji, Kanady i Rosji. Cała czwórka jest w pierwszej dziesiątce rankingu FIVB. Choć nadal nie znamy składu polskiej drużyny, wiele osób przypuszcza, że może się w niej znaleźć m.in. Marcin Komenda. Jest on pierwszym od wielu lat zawodnikiem pochodzącym z Krakowa, który został powołany do szerokiego składu reprezentacji Polski. Kto zagra w innych drużynach podczas Memoriału Wagnera 2017? Uczestnicy turnieju i ich składy:

SKŁAD REPREZENTACJI KANADY

Memoriał Wagnera 2017: mecze i uczestnicy - KANADA
fot. fundacjawagnera.pl

SKŁAD REPREZENTACJI FRANCJI

Memoriał Wagnera 2017: mecze i uczestnicy - FRANCJA
fot. fundacjawagnera.pl

SKŁAD REPREZENTACJI ROSJI

Memoriał Wagnera 2017: mecze i uczestnicy - ROSJA
fot. fundacjawagnera.pl

Terminarz: Memoriał Wagnera 2017 [GODZINY, MECZE]

Polacy pierwszego dnia zmierzą się z Francją, a w kolejnych dniach odpowiednio z Kanadą i Rosją. Jak wygląda dokładny terminarz Memoriału Wagnera 2017? Mecze i godziny wszystkich rozgrywek przedstawiają się tak:

Memoriał Wagnera 2017: mecze i uczestnicy [TERMINARZ]
fot. fundacjawagnera.pl

Dla kadry prowadzonej przez Ferdinando De Giorgiego udział w 15. edycji Memoriału Wagnera 2017 będzie jednym ze sprawdzianów przed najbliższymi mistrzostwami Europy. Czekamy na oficjalną informację o składzie Reprezentacji Polski.

RadioZET.pl/KP