Zamknij

Mikołaj Śmieszek - wiek, Instagram, wzrost, Tik Tok. Kim jest zwycięzca "Top Model"?

25.11.2020 23:40
Mikołaj Śmieszek - Instagram, wzrost, wiek. Sylwetka zwycięzcy "Top Model"
fot. TVN / Bartek Krupa

Mikołaj Śmieszek to zwycięzca "Top Model". Uczestnik wygrał w finale dziewiątej edycji programu. Szczegółowe informacje na temat wieku, wzrostu, Instagrama Mikołaja Śmieszka, zwycięzcy "Top Model", zamieszczamy poniżej.

Mikołaj Śmieszek: wiek, Instagram, Tik Tok, wzrost

Zwycięzca Top Model Mikołaj Śmieszek ma 19 lat. Na Instagramie (konto: smieszekmikolaj) obserwuje go ponad 200 tys. osób. Śmieszek udziela się też na Tik Toku, gdzie jego statystyki są równie świetne - ma ponad 200 tys. widzów i ponad 3,6 miliona polubień jego postów. Zwycięzca "Top Model" ma 187 centymetrów wzrostu.

FINAŁ TOP MODEL 2020: Mikołaj Śmieszek wygrał 9. edycję programu [FOTO]

Mikołaj Śmieszek: kim jest zwycięzca Top Model 9?

Mikołaj Śmieszek pochodzi z Rabki Zdrój. Jak czytamy na stronie TVN, od kilku miesięcy mieszka w Warszawie. Zwycięzca "Top Model" Grał w piłkę nożną (był bramkarzem), marzył, żeby zostać piłkarzem, jednak przerwał treningi.   

- Chciał spróbować swoich sił w modelingu, dlatego zgłosił się na casting do "Top Model". Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński byli pod wrażeniem jego osobowości i wysportowanej sylwetki - poinformowali producenci "Top Model".

Mikołaj Śmieszek: kariera [90 MINUT]

Mikołaj Śmieszek do sezonu 2018/19 był aktywnym piłkarzem. Występował na pozycji bramkarza Jak czytamy na portalu 90minut.pl, zbierającym statystyki i dane dot. piłkarzy, Śmieszek jako junior grał i trenował w klubie Wierchy Rabka Zdrój (lata 2012-2014), po czym przeniósł się do SMS Krajów (sezony 2014/15 – 15/16). W kolejnych latach Śmieszek występował w AP Profi Zielonki i Sokole Słopnice. Seniorskie występy notował w LZS Krężnica Jara i występującej w  III lidze Stali Kraśnik. W barwach klubu z woj. lubelskiego zagrał 5 razy, tracąc 13 bramek.

Od sezonu 2018/19 model nie ma klubu.

Mikołaj Śmieszek: zwycięzca Top Model 9

Mikołaj Śmieszek był jednym z trzech uczestników "Top Model", którzy wystąpili w finale dziewiątej edycji programu. Oprócz niego w ostatniej rundzie znalazły się też Patrycja Sobolewska  i Weronika Kaniewska.

Dominic D'Angelica został zdyskwalifikowany tuż przed ostatnim odcinkiem turnieju.

Przypomnijmy, że po raz kolejny w jury "Top Model" zasiedli: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński. Wszystkich kandydatów wspierał za kulisami Michał Piróg. W programie pojawiło się także wielu ciekawych gości, m.in. aktorka i piosenkarka Julia Wieniawa czy Anna Lewandowska.

"Top Model" to polski program telewizyjny typu reality show, emitowany na antenie TVN od 8 września 2010, oparty na amerykańskim formacie America’s Next Top Model. Do 2013 udział w nim brały tylko kobiety, od 2014 udział mogą brać również mężczyźni.

RadioZET.pl