Zamknij

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2017: o której godzinie oglądać w TV?

Redakcja
05.12.2017 12:56
Mikołajkowy blok reklamowy 2017: o której godzinie oglądać w TV?
fot. screen / polsat.pl

Kiedy jest i o której godzinie oglądać Mikołajkowy Blok Reklamowy 2017? Na czym polega i jak pomóc? Sprawdzamy informacje o akcji, z której wpływy Fundacja Polsat przekazuje w całości na leczenie i rehabilitację chorych dzieci.

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2017 - o której godzinie oglądać, na czym polega, jak liczą dochód z reklam? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące akcji organizowanej od 14 lat przed Fundację Polsat. 

Zagłosuj

Czy włączasz się w akcję "Mikołajkowy Blok Reklamowy"?

Liczba głosów:

Na czym polega Mikołajkowy Blok Reklamowy 2017?

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2017 to już 14. edycja akcji organizowanej przez Fundację Polsat. Do tej pory objęła ona ponad 30 tysięcy dzieci, a w ciągu dotychczasowych trzynastu edycji kampanii udało się zebrać ponad 16,3 miliona złotych. Żeby pomóc wystarczy o odpowiedniej godzinie włączyć telewizor i oglądać przez kilkanaście minut pasmo reklam. Co roku emitowane są one przed "Wydarzeniami".

>> Życzenia bożonarodzeniowe 2017: świąteczne wierszyki, życzenia biznesowe

W internecie bardzo często pojawia się również pytanie: "jak liczą Mikołajkowy Blok Reklamowy?". Kwota, która zostaje przekazana na pomoc dzieciom jest obliczana na podstawie wyników oglądalności.

MIKOŁAJKOWY BLOK REKLAMOWY 2017 - o której godzinie i gdzie oglądać?

Specjalny Mikołajkowy Blok Reklamowy 2017 będzie emitowany na antenie telewizji POLSAT, a także w telewizji internetowej IPLA. O której godzinie oglądać Mikołajkowy Blok Reklamowy 2017? Transmisja rozpocznie się o godzinie 18.45. 

Kampania zapowiadająca Mikołajkowy Blok Reklamowy 2017 została zrealizowana przez Telewizję POLSAT. Reżyserem spotów jest Andrzej Szajewski, a producentem Krzysztof Hansz. Świętego Mikołaja w spocie po raz kolejny zagra aktor Krzysztof Kowalewski.

RadioZET.pl/fundacjapolsat.pl/KP