Mikołajkowy Blok Reklamowy 2017: o której godzinie oglądać w TV?

05.12.2017 12:56

Kiedy jest i o której godzinie oglądać Mikołajkowy Blok Reklamowy 2017? Na czym polega i jak pomóc? Sprawdzamy informacje o akcji, z której wpływy Fundacja Polsat przekazuje w całości na leczenie i rehabilitację chorych dzieci.

Mikołajkowy blok reklamowy 2017: o której godzinie oglądać w TV? fot. screen / polsat.pl

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2017 - o której godzinie oglądać, na czym polega, jak liczą dochód z reklam? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące akcji organizowanej od 14 lat przed Fundację Polsat. 

Zagłosuj

Czy włączasz się w akcję "Mikołajkowy Blok Reklamowy"?

Na czym polega Mikołajkowy Blok Reklamowy 2017?

Mikołajkowy Blok Reklamowy 2017 to już 14. edycja akcji organizowanej przez Fundację Polsat. Do tej pory objęła ona ponad 30 tysięcy dzieci, a w ciągu dotychczasowych trzynastu edycji kampanii udało się zebrać ponad 16,3 miliona złotych. Żeby pomóc wystarczy o odpowiedniej godzinie włączyć telewizor i oglądać przez kilkanaście minut pasmo reklam. Co roku emitowane są one przed "Wydarzeniami".

>> Życzenia bożonarodzeniowe 2017: świąteczne wierszyki, życzenia biznesowe

W internecie bardzo często pojawia się również pytanie: "jak liczą Mikołajkowy Blok Reklamowy?". Kwota, która zostaje przekazana na pomoc dzieciom jest obliczana na podstawie wyników oglądalności.

MIKOŁAJKOWY BLOK REKLAMOWY 2017 - o której godzinie i gdzie oglądać?

Specjalny Mikołajkowy Blok Reklamowy 2017 będzie emitowany na antenie telewizji POLSAT, a także w telewizji internetowej IPLA. O której godzinie oglądać Mikołajkowy Blok Reklamowy 2017? Transmisja rozpocznie się o godzinie 18.45. 

Kampania zapowiadająca Mikołajkowy Blok Reklamowy 2017 została zrealizowana przez Telewizję POLSAT. Reżyserem spotów jest Andrzej Szajewski, a producentem Krzysztof Hansz. Świętego Mikołaja w spocie po raz kolejny zagra aktor Krzysztof Kowalewski.

RadioZET.pl/fundacjapolsat.pl/KP

Oceń
Tagi