Zamknij

Owadzi epitet to...? Pytanie z Milionerów za 1000 zł

Paweł Żurek
27.08.2019 13:54
Owadzi epitet to...? Pytanie z Milionerów za 1000 zł
fot. screen TVN/ Milionerzy

Owadzi epitet to...? Odpowiedź na to dość nietypowe pytanie z Milionerów, a także jej wyjaśnienie możecie znaleźć w poniższym artykule. Sprawdzamy także, czy uczestnikowi udało się odpowiedzieć poprawnie i wygrać 1000 złotych.

Owadzi epitet to...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało się mu wygrać 1000 zł.

Owadzi epitet to...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach" o to jaki epitet można nazwać owadzim nie był oczywisty dla uczestnika. Wszystkie warianty to: 

A. Obibok

B. Wałkoń

C. Próżniak

D. Truteń

Uczestnik zdecydował się wybrać odpowiedź D. Na ogłoszenie tego, który z wariantów jest prawidłowy, trzeba poczekać na koniec przerwy reklamowej. 

MILIONERZY - Owadzi epitet to...?  [ODPOWIEDŹ] 

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" o to jaki epitet można nazwać owadzim to "truteń". Uczestnik odpowiedział prawidłowo, dzięki czemu mógł grać o wyższe nagrody.   

Pozostałe odpowiedzi z pokazywanego w poniedziałek 27 sierpnia odcinka Milionerów: 

>> Wiarołomca najpierw robi kanty, a później puszcza kantem, czyli.. Pytanie z Milionerów za 1 tys. zł

>> Dlaczego wróżka rzuciła czar na bohaterkę baśni "Śpiąca Królewna" Charlesa Perraulta? Pytanie z Milionerów za 2 tys. zł

>> Co zgodnie z hotelowym zwyczajem robimy z ręcznikiem, gdy chcemy, żeby go nam wymieniono na czysty? Pytanie z Milionerów

RadioZET.pl/TVN/PZ