Zamknij

Najwięcej żelaza w takiej samej ilości produktu jest w..? Pytanie z Milionerów za 125 tys. zł

Paweł Żurek
12.12.2019 17:15
Najwięcej żelaza w takiej samej ilości produktu jest w..? Pytanie z Milionerów za 75 tys. zł
fot. TVN/Milionerzy/player.pl screen

Najwięcej żelaza w takiej samej ilości produktu jest w..? Odpowiedź na pytanie z Milionerów, zadane w odcinku emitowanym 12.12, oraz jej wyjaśnienie, możecie znaleźć w poniższym artykule. Sprawdzamy także, czy uczestnikowi udało się odpowiedzieć poprawnie i wygrać 125 tysięcy złotych.

Najwięcej żelaza w takiej samej ilości produktu jest w..? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał gracz i czy udało mu się wygrać 125 tysięcy złotych.

Najwięcej żelaza w takiej samej ilości produktu jest w.. [PYTANIE Z MILIONERÓW, 12.12]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach" o to, w jakiej ilości produktu jest najwięcej żelaza, nie była oczywista dla gracza. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

  • A. W fasoli białej
  • B. W burakach
  • C. W szpinaku
  • D. W szczawiu

Uczestnik nie mógł już skorzystać z żadnego koła ratunkowego. Nie wiedział jakiej odpowiedzi udzielić, a nie chciał ryzykować straty kilkudziesięciu tysięcy złotych, więc zdecydował odejść z pieniędzmi. 

MILIONERZY - Najwięcej żelaza w takiej samej ilości produktu jest w..? [ODPOWIEDŹ, 12.12]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" o to, w jakiej ilości produktu jest najwięcej żelaza, brzmi: fasola biała. Uczestnik nie musiał się już przejmować, czy wybrał dobrą opcje, bo wcześniej zdecydował się odejść z gry. Wygrał 75 tys. złotych. 

Poniżej pozostałe pytania, które usłyszał gracz w trakcie 194 odcinka Milionerów: 

RadioZET.pl/PZ