Zamknij

Miłość bez zapachu mięty - o czym jest nowość w TVP1? [OBSADA]

Redakcja
21.09.2017 10:00
Miłość bez zapachu mięty - o czym jest nowość w TVP1? [OBSADA]
fot. screen

O czym jest "Miłość bez zapachu mięty"? Ten niemiecki dramat obyczajowy zastąpi serial "Zraniona miłość" w telewizji TVP. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w czwartek, 21 września. Sprawdzamy obsadę i inne szczegóły nowej pozycji w ramówce.

"Miłość bez zapachu mięty" - o czym jest ten niemiecki dramat? Pierwsza część pojawi się w telewizji dzień po emisji ostatniego epizodu serialu "Zraniona miłość". Zamiast tureckiego serialu będziemy mogli poznać historię samotnej matki wychowującej prawie nastoletnią córkę. Sprawdzamy informację o nowości w ramówce TVP1 "Miłość bez zapachu mięty": obsada i o czym jest ten dramat.

"Miłość bez zapachu mięty" - OBSADA [aktorzy, bohaterzy filmu]

Jak wygląda obsada filmu "Miłość bez zapachu mięty"? W dramacie występują aktorki Christina Plate jako Saskia Schiller i Lena Beyerling jako Mira Schiller jako główne role. Pozostali bohaterowie to Janette Rauch (jako Veronika Stadlheim), Martin Stosch (jako Daniel), Carl Kalman (jako Wirt), Hassan Chamek (jako Dominique Baka), El Ouradi Meol (jako Hachim), Erol Sander (jako Amine Baka), Helmut Zierl (jako Robert Franke), Daniele Legler (jako Mohamed Baka), Thamara Barth (jako Rita Schulze), Laila Achouri-Schulz (jako Marokko) i El Ouadli My Youssef (jako Omar Baka).

Zobacz także

O czym jest "Miłość bez zapachu mięty"?

Saskia jest szczęśliwą samotną matką, która właśnie zaręczyła się ze słynnym architektem, Robertem. Niezadowolona z takiego obrotu spraw jest jej dziewięcioletnia córka, Mira, która nie akceptuje przyszłego ojczyma i pragnie odnaleźć biologicznego ojca, Armine'a. Wkrótce odkrywa, że jest on znanym przemysłowcem, który żyje w Marrakeszu. Pragnąca poznać go osobiście dziewczynka wykrada matce kartę kredytową i wyrusza w podróż do Maroka. Zaniepokojona Saskia rusza jej śladem. Ponowne spotkanie z dawnym ukochanym zupełnie zmienia jej życie.

Zobacz także

Każdy odcinek dramatu "Miłość bez zapachu mięty" trwa około 45 minut. Film powstał w Niemczech w roku 2010, a jego reżyserką jest Karsten Wichniarz.

RadioZET.pl/KP