Zamknij

Miłość bez zapachu mięty zastąpi Zranioną miłość w TVP1. Kiedy oglądać?

Redakcja
20.09.2017 11:21
Miłość bez zapachu mięty zastąpi Zranioną miłość w TVP1. Kiedy oglądać?
fot. screen

"Miłość bez zapachu mięty" zastąpi serial "Zranioną miłość". Sprawdzamy, kiedy i gdzie oglądać nowy niemiecki dramat.

Zamiast serialu "Zraniona miłość" na TVP1 pojawi się nowy dramat - "Miłość bez zapachu mięty" w reżyserii Karsten Wichniarz. Sprawdzamy informacje o emisji programu, czyli kiedy i gdzie oglądać nowość w telewizji.

Gdzie oglądać nowy serial zamiast "Zranionej miłości"?

"Miłość bez zapachu mięty" pojawi się w ramówce zamiast tureckiego serialu. Oznacza to, że będzie można go oglądać w telewizji TVP1. Emisja pierwszej części jest zaplanowana na czwartek, 21 września 2017 roku, a kolejnego na piątek 22 września.

Zobacz także

"Miłość bez zapachu mięty" - kiedy i o której oglądać?

Niemiecki dramat zastąpi serial "Zraniona miłość", który był emitowany około godziny 16.00. Również "Miłość bez zapachu mięty" będzie można oglądać o podobnej porze. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany o 16.05. Każdy epizod będzie trwał około 45-50 minut.

"Miłość bez zapachu mięty" w oryginale to "Liebe ohne Minze". Jest to niemiecki dramat, który powstał w 2010 roku. O czym będzie? Saskia planuje ślub z architektem Robertem, ale jej nastoletnia córka nie akceptuje przyszłego ojczyma. Mira pragnie poznać swojego biologicznego ojca, który mieszka w Marrakeszu.

Zagłosuj

Czy będziesz oglądać nowość w TVP1, czyli "Miłość bez zapachu mięty"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/KP