Zamknij

Mortal Kombat 11: data premiery. Trailer, zwiastun

Redakcja
18.01.2019 13:28
Mortal Kombat 11
fot. pixabay.com

Ta informacja ucieszy wszystkich fanów bijatyk w grach komputerowych: jest już nowy trailer Mortal Kombat 11, najnowszej gry z legendarnej już serii. Oczywiście, w rozgrywce nie brakuje brutalnych porachunków i krwi, więc pierwsze wideo z gry jest przeznaczone tylko dla osób dorosłych. Sprawdźcie zwiastun, gameplay i datę premiery nowego Mortal Kombat.

Mortal Kombat 11: trailer, zwiastun, data premiery. Legendarna gra będzie miała kolejną odsłonę. Sprawdź, jak wygląda rozgrywka w Mortal Kombat 11.

Mortal Kombat 11. Trailer, zwiastun

Mortal Kombat 11, czyli popularna wśród fanów gier bijatyka, to kolejna odsłona gier z legendarnej już serii. Jej poprzedniczka, czyli Mortal Kombat X, ukazała się 3 lata temu. Choć początkowo twórca gry – Ed Boon – zapowiadał, że nie ma co liczyć na kolejną część bijatyki, szybko okazało się, że to zabawa z fanami serii. Teraz światło ujrzał zwiastun z gry Mortal Kombat XI, w którym widzimy niezwykle brutalne pojedynki między bohaterami: Raidenem i Scorpionem.

Data premiery Mortal Kombat 11

Premiera Mortal Kombat 11 jest zaplanowana na 23 kwietnia 2019 roku. Gra będzie dostępna na komputerach, konsolach PlayStation, Xbox One oraz Switch. – W grze Mortal Kombat XI pojawi się rozbudowany system modyfikacji postaci, ulepszony silnik graficzny, tryb cinematic story mode oraz nowych, jak i powracających bohaterów - informują producenci gry.
RadioZET.pl/PZ