Zamknij

Narodowy Dzień Sportu 2017 w Warszawie: piknik, atrakcje, program

Redakcja
02.10.2017 14:11
Narodowy Dzień Sportu 2017 w Warszawie: piknik, atrakcje, program
fot. pixabay.com

Narodowy Dzień Sportu 2017 w Warszawie odbędzie się w sobotę, 7 października. Będzie to już piąta edycja pikniku. Oprócz wielu atrakcji w stolicy, w innych miastach również organizowane są wydarzenia, spotkania i warsztaty. Sprawdzamy program Narodowego Dnia Sportu 2017 w Warszawie.

Narodowy Dzień Sportu 2017 w Warszawie: piknik, atrakcje, program wydarzenia. Sprawdzamy najważniejsze informacje przed piątą edycją wydarzenia: jak zapisać się na zajęcia, gdzie odbędzie się piknik i jakie atrakcje czekają na uczestników.

Narodowy Dzień Sportu 2017 - Warszawa. Kiedy i gdzie będzie piknik?

Narodowy Dzień Sportu 2017 w Warszawie odbędzie się na błoniach Stadionu Narodowego w sobotę, 7 października 2017. Organizatorzy przewidzieli dla uczestników w ramach atrakcji spotkania z gwiazdami sportu, treningi i różnego rodzaju warsztaty. Rejestracja na zajęcia odbywa się poprzez stronę www.zapisynds.com.pl. Każdy uczestnik może zapisać się maksymalnie na 4 bezpłatne zajęcia.

Narodowy Dzień Sportu 2017 w Warszawie: piknik, atrakcje [PROGRAM WYDARZENIA]

Piknik w ramach V edycji Narodowego Dnia Sportu odbędzie się w godzinach 12.00-17.00. Oficjalne otwarcie przez organizatora, partnerów, patronów i ambsadorów zostało zaplanowane na godzinę 13.20. O godzinie 13.00 na scenie wystąpi iluzjonista Maciej Pęda, o 14.00 odbędzie się balonowe show Patrycji Lipińskiej, a około godziny 15.15 uczestnicy wydarzenia zostaną zaproszeni na spektakl Teatru Katarynka. Oprócz tego na scenie pojawią się także Matplaneta, Studio Sportu Happiness, Szkoła Jazdy Autek i wiele innych, a wszystkie wydarzenia na scenie poprowadzi Ilona Chylewska.

Oprócz pikniku i atrakcji w Warszawie, Narodowy Dzień Sportu i wydarzenia z nim związane obchodzone będą także w innych miastach, m.in. w Częstochowie, Elblągu, Gdańsku, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu i wielu innych. Pełna lista wydarzeń i szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.narodowydziensportu.pl.

RadioZET.pl/KP