Zamknij

Narzeczona ze Stambułu, odc. 47: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 1]

Paweł Żurek
12.12.2019 14:03
Narzeczona ze Stambułu, odc. 47: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [TVP 1]
fot. screen TVP

Streszczenie 47. odcinka serialu Narzeczona ze Stambułu zamieszczamy poniżej. Fikret odczuwa żal, że Ipek wykazała się większą lojalnością do Faruka zamiast do niego. Postanawia jednak kontynuować „grę” między obiema stronami i obiecuje jej zakup luksusowego domu. Za to Esma zdradza, że wie o romansie matki Adema. Streszczamy 47. odcinek Narzeczonej ze Stambułu.

Narzeczona ze Stambułu: 47. odcinek - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Kiedy i o której godzinie będzie można oglądać 47. odcinek Narzeczonej ze Stambułu? 

Narzeczona ze Stambułu, 47. odcinek - streszczenie serialu

Streszczenie 47. odcinka serialu Narzeczona ze Stambułu: 

Fikret odczuwa żal, że Ipek wykazała się większą lojalnością do Faruka zamiast do niego. Postanawia jednak kontynuować „grę” między obiema stronami i obiecuje jej zakup luksusowego domu.

Esma widzi się z matką Adema. Między kobietami dochodzi do słownej utarczki, podczas której Esma uświadamia swoją rozmówczynię, że wie o dawnym romansie z Favziem.

Esma źle znosi rozmowę z matką Ademą. Stres niszczy ją, przez co podupada na zdrowiu.

Zagłosuj

Oglądasz tureckie seriale?

Liczba głosów:

Narzeczona ze Stambułu, 47. odcinek - kiedy i o której godzinie oglądać nowy odcinek?

47. odcinek serialu Narzeczona ze Stambułu będzie można obejrzeć we wtorek, 17 grudnia o godzinie 20 na kanale Zoom TV. Powtórki będą emitowane 18 grudnia o 15:25 rano na tej samej stacji.  

RadioZET.pl/Teleman.pl/PZ