Zamknij

Noc Muzeów 2018 - Warszawa: zwiedzanie Fabryki czekolady E.Wedel

Redakcja
18.05.2018 08:38
Zwiedzanie Fabryki Wedla 2018: bilety na Noc Muzeów 2018 - kiedy, gdzie i jak zdobyć wejściówki?
fot. kulturalna.warszawa.pl

Zwiedzanie Fabryki Wedla w Noc Muzeów zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów wydarzenia. Już za kilka tygodni za darmo będzie można zobaczyć, jak wyrabiana jest czekolada w jednej z najsłynniejszych fabryk w Polsce. Sprawdzamy szczegóły oraz jak zdobyć bilety na darmowe zwiedzanie Fabryki czekolady E.Wedel.

Zwiedzanie Fabryki Czekolady E.Wedel w Noc Muzeów 2018 w Warszawie - jak, kiedy i gdzie  zdobyć bilety na darmowe zwiedzanie? Sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje na kilka tygodni przed wydarzeniem.

» Noc Muzeów 2018: Warszawa - program i LISTA muzeów w stolicy «

Fabryka Wedla - zwiedzanie w Noc Muzeów 2018 [DATA]

Zwiedzanie Fabryki Wedla w Noc Muzeów 2018 będzie możliwe dla odwiedzających w sobotę, 19 maja od godziny 12.00 aż do północy. Godziny zwiedzania Fabryki czekolady E.Wedel są ustalone tak, aby jak najwięcej osób mogło ją odwiedzić podczas wydarzenia. To właśnie Fabryka Wedla w Noc Muzeów jest jednym z tych miejsc, które cieszą się zawsze największym zainteresowaniem. Aby zapewnić jak największy komfort podczas zwiedzania, wejście na wydarzenie jest biletowane.

» Noc Muzeów 2018 - Warszawa: najlepsze atrakcje dla dzieci. Gdzie iść?

Zwiedzanie Fabryki Wedla 2018 - BILETY: jak je zdobyć?

Bilety na zwiedzanie Fabryki Wedla 2018 w Noc Muzeów będą możliwe do zdobycia za darmo. Informacje o tym, jak zdobyć wejściówki, zostały udostępnione na oficjalnej stronie firmy E. Wedel kilka tygodni przed wydarzeniem.

Bilety na zwiedzanie Fabryki Wedla podczas Nocy Muzeów 2018 będą dystrybuowane za pośrednictwem strony eventim.pl. Będzie można je wygrać w konkursie organizowanym przez redakcję Dziennika Nasze Miasto w terminie 7-14 maja. Autorzy najbardziej kreatywnych odpowiedzi na pytanie konkursowe, zostaną nagrodzeni wejściówkami na wydarzenie. Więcej informacji oraz regulamin konkursu pojawi się już wkrótce na stronie www.warszawa.naszemiasto.pl.

Na odwiedzających Fabrykę Wedla w Noc Muzeów 2018 czeka mnóstwo atrakcji. Organizatorzy przygotowali dla nich m.in. wizytę w historycznym gabinecie Jana Wedla, ciekawe zagadki oraz wedlowskie smakołyki. Podczas Nocy Muzeów 2018 w Warszawie w Fabryce Wedla będzie można dowiedzieć się, jak powstaje czekolada od ziarna kakaowca do gotowej tabliczki, a także przespacerować się wzdłuż linii produkcyjnej oraz podziwiać galerię rzeźb z czekolady, gdzie znajduje się m.in. makieta czekoladowego miasta. Miłośnicy pamiątek będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.

RadioZET.pl/kulturalna.warszawa.pl/KP