Zamknij

Ola Jordan - tancerka nową jurorką "Tańca z Gwiazdami". Kim jest?

Redakcja
23.02.2018 10:56
Aleksandra Ola Jordan - nowa jurorka programu "Taniec z Gwiazdami"
fot. Youtube / BBC

Ola Jordan, czyli nowa jurorka "Tańca z Gwiazdami" zastąpi Beatę Tyszkiewicz. Kim jest i co o niej wiemy? Sprawdzamy informacje o tancerce, która ma na swoim koncie tytuł mistrzyni Polski w tańcu.

Aleksandra Jordan - tancerka nową jurorką "Tańca z Gwiazdami": czy ma Instagram lub Twitter? Czy można znaleźć ją na Wikipedii? Sprawdzamy, co chcielibyście wiedzieć o tancerce oraz kim jest Ola Jordan, czyli nowa jurorka "Tańca z Gwiazdami".

Ola Jordan - kim jest nowa jurorka "Tańca z Gwiazdami"?

Od jakiegoś czasu widzowie programu zastanawiali się, kto zastąpi Beatę Tyszkiewicz w jury "Tańca z Gwiazdami 2018". W sieci pojawiało się na ten temat mnóstwo informacji, jednak teraz wiemy już na pewno. Na miejscu dotychczasowej jurorki zasiądzie Ola Jordan. Tancerka do tej pory przez 10 lat występowała w brytyjskiej wersji programu "Taniec z Gwiazdami".Ma 36 lat, a tańcem zaczęła zajmować się już w wieku 12 lat. Pochodzi z Polski, urodziła się w Legionowie, a obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie przeprowadziła się mając 17 lat. Ola Jordan specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich, a jej ulubionym stylem tanecznym jest samba. Uwielbia także ćwiczyć jogę. W 1999 roku zdobyła tytuł mistrzyni Polski w tańcu. W parze z dziennikarzem telewizyjnym BBC Chrissem Hollinsem w 7. edycji programu w 2009 roku zdobyła Kryształową Kulę. W 2003 roku poślubiła Anglika, Jamesa Jordana. 

Nowe jury "Tańca z Gwiazdami" 2018 wygląda teraz następująco:

  • Iwona Pavlović
  • Michał Malitowski
  • Andrzej Grabowski
  • Aleksandra Jordan

Tancerka Ola Jordan za Beatę Tyszkiewicz w jury "Tańca z gwiazdami" wystąpi z powodu problemów zdrowotnych aktorki. Pani Beata występowała w programie od 2005 roku. Na 20 edycji programu jako jurorka wystąpiła w aż 19. W 2011 w jury 13. edycji show "Taniec z gwiazdami" (emitowanej wówczas przez stację TVN) za Beatę Tyszkiewicz w jury pojawiła się Jolanta Fraszyńska.

» Hailey Baldwin - kim jest narzeczona Justina Biebera? [INSTAGRAM, WIEK]

Aleksandra Ola Jordan - Instagram, Twitter i inne

Nowa jurorka "Tańca z Gwiazdami" Ola Jordan udziela się na Instagramie, Twitterze, można także przeczytać o niej na Wikipedii. Poniżej podajemy listę miejsc, w których można dowiedzieć się więcej na temat tancerki:

Oprócz nazwisk jurorów znana jest także pełna lista uczestników i tancerzy 8. edycji "Tańca z gwiazdami". W programie wystąpią m.in. Jarosław Kret, Katarzyna Dziurska, Renata Kaczoruk czy Antek Smykiewicz. Nowa edycja "Tańca z Gwiazdami" pojawi się w piątek, 2 marca 2018 w Polsacie.

Zagłosuj

Czy będziesz oglądać kolejną edycję "Tańca z Gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/bbc.co.uk/KP