Zamknij

Olek Klembalski - kim jest finalista The Voice Kids 2021? [WIEK, INSTAGRAM]

17.04.2021 14:55
Olek Klembalski - kim jest finalista The Voice Kids 2020? [WIEK, INSTAGRAM]
fot. materiały prasowe TVP

Kim jest Olek Klembalski? Wiek i inne informacje o jednym z finalistów "The Voice Kids" zebraliśmy w poniższym artykule. Zamieszczamy również szczegóły dotyczące jej działalności w mediach społecznościowych, m.in. Instagram Olka Klembalskiego.

Olek Klembalski - kim jest finalistka The Voice Kids? Wiek, Instagram i inne - sprawdzamy najważniejsze informacje o jednym z finalistów programu TVP, który powalczy o zwycięstwo.

The Voice Kids 4: finaliści czwartej edycji. Kto wystąpi w ścisłym finale? [UCZESTNICY]

Kim jest Olek Klembalski? [WIEK, INSTAGRAM]

Wiele osób szuka informacji o tym, ile lat ma Olek Klembalski, uczestnik i finalista "The Voice Kids". Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej programu, Olek Klembalski ma 14 lat. 

Na Instagramie Olek Klembalski prowadzi swoje konto jako  @aleksanderklembalski.

Sara Egwu James - kim jest finalistka The Voice Kids?

Olek Klembalski - The Voice Kids 4

W 2021 roku Olek Klembalski wziął udział w 4. edycji programu TVP "The Voice Kids". Po przesłuchaniach w ciemno, gdzie wykonał piosenkę "Have I Told You Lately"  Roda Stewarda, obrócili się wszyscy jurorzy. Klembalski wybrał drużynę Dawida Kwiatkowskiego. 

Finał "The Voice Kids 4" odbędzie się w 17 kwietnia. Ostatni odcinek programu zostanie wyemitowany o godzinie 20.00. Trenerzy: Dawid Kwiatkowski, Cleo i Tomson & Baron wybrali po trzech najlepszych uczestników ze swoich drużyn. Ostatecznie tylko trzech z nich powalczy w ostatnim etapie o nagrodę główną, którą jest możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 50 000 zł.

W finale Voice Kids wystąpi Sara, Olek i Tatiana.

The Voice Kids 4: Sara Egwu-James idzie po zwycięstwo w finale? "Mamy polską Whitney Houston"

RadioZET.pl/PAB