Zamknij

Opole 2018 - bilety: cena, gdzie kupić i od kiedy będą w sprzedaży?

Redakcja
05.06.2018 14:04
Opole 2018 - bilety: cena, gdzie kupić i od kiedy będą w sprzedaży?
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER / EAST NEWS

Bilety na Opole 2018 będą dostępne w sprzedaży internetowej i stacjonarnej. Sprawdzamy najważniejsze informacje przed 55. edycją Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej: kiedy wejściówki trafią do sprzedaży, ile będą kosztować i w jakich terminach będzie można je kupić.

Opole 2018 - bilety: cena, gdzie kupić i od kiedy trafią do sprzedaży? Sprawdzamy najważniejsze informacje dla tych, którzy na początku czerwca wybierają się do Opola na 55. edycję Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej.

» Opole 2018: transmisja online i w TV. Gdzie oglądać festiwal na żywo? «

Bilety - Opole 2018: cena wejściówek na festiwal

W tej chwili nie jest jeszcze znana dokładna cena biletów na festiwal w Opolu 2018. Prawdopodobnie w ciągu kilku najbliższych dni rozpocznie się sprzedaż wejściówek, dlatego będziemy aktualizować ten artykuł, gdy tylko pojawią się potwierdzone informacje. W poprzednich latach bilety na festiwal w Opolu kosztowały od 60 do 120 złotych. Cena wejściówek zależała przede wszystkim od wybranego koncertu i sektora w amfiteatrze.

» Opole 2018: kto wystąpi i kiedy? [PROGRAM FESTIWALU]

Zagłosuj

Czy wybierasz się na festiwal w Opolu?

Liczba głosów:

Opole 2018 - BILETY: gdzie i kiedy kupić?

Bilety na festiwal w Opolu 2018 będzie można kupić w internecie na oficjalnej stronie wydarzenia. Sprzedaż wejściówek będzie prowadzona także w kasach Narodowego Centrum Polskiej Piosenki. 

» Męskie Granie 2018: BILETY - kiedy i gdzie kupić wejściówki? [CENNIK]

Festiwal w Opolu 2018 tradycyjnie odbędzie się na początku czerwca. 55. edycja rozpocznie się w piątek, 8 czerwca i potrwa cztery dni - do poniedziałku, 11 czerwca. Impreza muzyczna odbędzie się w Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu, przy ulicy Piastowskiej 14A. W programie Opola 2018 znaleźli się tacy artyści jak: Edyta Górniak, Marek Piekarczyk, Daria Zawiałow oraz Rafał Brzozowski.

» Polska Noc Kabaretowa 2018: bilety, artyści, terminy [LISTA MIAST] «

RadioZET.pl/KP