Zamknij

Ostatki 2018: Warszawa - imprezy ostatkowe. Gdzie się bawić?

Redakcja
08.02.2018 14:18
Ostatki 2018: Warszawa. Imprezy ostatkowe w Warszawie - gdzie iść?
fot. pixabay.com

Imprezy ostatkowe 2018 w Warszawie - gdzie bawić się w ostatnim tygodniu karnawału? Aby odpowiedzieć na to pytanie, wybraliśmy kilka najciekawszych wydarzeń w stolicy z okazji Ostatków 2018. Sprawdzamy, w których klubach będą zorganizowane imprezy ostatkowe i gdzie warto się wybrać.

Ostatki 2018: Warszawa - imprezy ostatkowe w stolicy co roku przyciągają fanów dobrej zabawy. W końcu Ostatki to właśnie ostatnia okazja przed rozpoczęciem Wielkiego Postu, aby móc bawić się na jednych z najbardziej hucznych imprez w roku. Sprawdzamy, gdzie będą zorganizowane imprezy ostatkowe 2018 w Warszawie i gdzie iść na Ostatki 2018, żeby najlepiej się bawić.

>> Karnawał 2018 - kiedy się zaczyna i ile trwa?

Imprezy ostatkowe 2018: Warszawa

Gdzie iść na Ostatki 2018 w Warszawie? Jeśli szukacie odpowiedzi na to pytanie, przychodzimy z pomocą. Choć nie wszystkie imprezy zostały już ogłoszone, w ostatnim tygodniu karnawału na pewno nie zabraknie okazji do dobrej zabawy.

>> Tłusty Czwartek 2018: data. Kiedy wypada święto pączków i faworków?

  • Biały Karnawał z Pablo Escobarem

Impreza odbędzie się 10 lutego w klubie DZiK. Więcej informacji można znaleźć

w oficjalnym wydarzeniu na Facebooku

.

  • Impreza karnawałowa Incognito!

Impreza odbędzie się 10 lutego w pubie Skład Butelek. Więcej informacji można znaleźć w poniższym wydarzeniu:

  • Ostatnia sobota karnawału – dancing

Impreza odbędzie się 10 lutego w Domu Kultury Kadr. Więcej informacji można znaleźć w poniższym wydarzeniu:

  • Ostatki Pożegnanie Karnawału w American House

Impreza odbędzie się 10 lutego w restauracji American House Warszawa. Więcej informacji można znaleźć w poniższym wydarzeniu:

  • Oficjalne Walentynki - Remont

W klubie Remont w ostatnią sobotę karnawału, czyli 10 lutego odbędzie się impreza walentynkowa. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20.00, a więcej szczegółów można znaleźć poniżej:

Ostatki 2018 - Warszawa. Gdzie iść na imprezę?

Imprezy ostatkowe 2018 dla dzieci również cieszą się dużą popularnością. W Warszawie w klubie Lucid Club organizowane są "Ostatki Party4Young". Impreza odbędzie się 4 lutego i jest dedykowana dla młodzieży w wieku 12-16 lat. Więcej informacji można znaleźć w poniższym wydarzeniu:

>> Ostatki 2018 - kiedy są, co to za święto i dlaczego je obchodzimy?

 W jakich klubach będą jeszcze imprezy na Ostatki 2018 w Warszawie? Wciąż jeszcze nie zostały ogłoszone wszystkie wydarzenia na luty 2018, dlatego będziemy aktualizować ten artykuł, gdy pojawi się więcej terminów wydarzeń w stolicy.

RadioZET.pl/KP