Zamknij

Paweł Deląg - kim jest uczestnik "Ameryka Express"? [SYN, WIEK, WZROST, FILMY]

Paweł Żurek
27.05.2020 13:00
Paweł Deląg - kim jest uczestnik "Ameryka Express"? [SYN, WIEK, WZROST, FILMY]
fot. screen/ Instagram

Paweł Deląg i jego przyjaciel Dariusz Lipka wezmą udział w kolejnej edycji programu "Ameryka Express". Poniżej zebraliśmy informacje o tym, kim jest Paweł Deląg i sprawdziliśmy, jakich informacji o nim najchętniej szukali internauci: syn, matka, wiek, siostra, filmy, partnerka.

Paweł Deląg - kim jest uczestnik Ameryka Express? Syn, matka, junior wiek, siostra, filmy, partnerka.- poniżej zebraliśmy najczęściej wyszukiwane informacje na temat jednego z uczestników nowej edycji show TVN.

Paweł Deląg: kim jest uczestnik Ameryka Express? [WIEK, WZROST, SIOSTRA, SYN, FILMY]

Paweł Deląg urodził się 29 kwietnia 1970 w Krakowie. Ma 49 lat. Deląg jest aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Aktorką jest także siostra Pawła – Dorota.

Paweł Deląg ma na koncie występy w kilkudziesięciu sztukach teatralnych serialach i filmach, w tym m.in. Lista Schindlera, Młode wilki, Jarosław Żamojda, Kochaj i rób co chcesz, Kiler, Ciemna strona Wenus, Złoto dezerterów, Sezon na leszcza, Chłopaki nie płaczą, Quo vadis, Zróbmy sobie wnuka, W twoich oczach.

Paweł Deląg ma syna Pawła, którego matką jest Katarzyna Gajdarska.  Aktor ma 187 centymetry wzrostu. 

Paweł Deląg w Ameryka Express 2

Na początku 2020 roku zostały potwierdzone pierwsze informacje na temat nowej edycji Ameryki Express 2020. Paweł Deląg wystąpi w nim w parze ze swoim przyjacielem Dariuszem Lipką. 

Pozostali uczestnicy, którzy wezmą udział w programie to: Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska, Patrycja Markowska i Żaneta Lubera, Grzegorz i Rafał Collins, Reggie Benjamin i Iwona Burnat, Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał, oraz Marcin "Różal" Różalski i Bartosz Fabiński.

Ameryka Express 2020: UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy 2. edycja programu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

 "Ameryka Express" ma wrócić na antenę TVN wiosną 2020 roku. Prawdopodobnie będzie to ostatnia edycja programu. AE będzie najprawdopodobniej liczyła 13 odcinków. Tym razem uczestnicy będą mierzyć się w Gwatemali i Kolumbii. Dni i godziny emisji 2. edycji "Ameryki Express" nie są jeszcze znane. 

Zagłosuj

Czy wg. Ciebie Paweł Deląg ma szanse na wygraną w programie Ameryka Express 2?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PZ