Zamknij

PolAndRock 2018 - pociąg: cena, bilety, rozkład, daty [INFORMATOR]

Redakcja
23.07.2018 12:59
Pociąg na PolAndRock 2018: cena, bilety, rozkład, od kiedy w sprzedaży?
fot. pixabay.com

Pociąg na festiwal PolAndRock Kostrzyn 2018 cieszy się ogromną popularnością wśród fanów wydarzenia. Specjalnych dla tych, którzy planują na początku sierpnia wybrać się na festiwal w Kostrzynie, sprawdzamy najważniejsze informacje na temat: od kiedy bilety na pociąg będą w sprzedaży, jaka jest cena i kiedy poznamy rozkład.

PolAndRock 2018 - pociąg na festiwal w Kostrzynie: bilety, ceny, zniżki, rozkład, informacje. Dla wszystkich, którzy wybierają się do Kostrzyna nad Odrą na początku sierpnia sprawdzamy najważniejsze informacje o pociągu na PolAndRock Festival 2018.

» PolAndRock Festival 2018 - kto zagra na scenach w Kostrzynie?

Pociąg na PolAndRock 2018 - BILETY: cena, od kiedy będą w sprzedaży?

Bilety na pociąg na PolAndRock Festival 2018 są dostępne w sprzedaży internetowej już od poniedziałku, 2 lipca. W 2018 roku zostanie uruchomionych około 80 dodatkowych pociągów musicREGIO dla osób udających się na festiwal PolAndRock Kostrzyn 2018 (dawniej Przystanek Woodstock).

Ceny biletów na specjalne pociągi POLREGIO jadące na festiwal PolAndRock w Kostrzynie nad Odrą są uzależnione od strefy wyjazdu - Polska została podzielony na 4 strefy cenowe od I do IV. Ceny biletów na pociąg na PolandRock (d. Woodstock) zaczynają się od 14,70 zł w jedną stronę, a za najdroższy bilet w obie strony zapłacimy 160 zł. Przy zakupie biletów można skorzystać ze specjalnych zniżek ustawowych, m.in. 51% dla studentów czy 37% dla uczniów.

Poniżej przedstawiamy mapę połączeń musicREGIO ze strefami cenowymi:

PolAndRock 2018 - pociąg: cena, bilety, rozkład, daty
fot. pociagwoodstock.pl

W sumie pociągi musicREGIO do i z Kostrzyna nad Odrą będą kursowały w 2018 roku z kilkudziesięciu miejscowości w Polsce: Warszawa, Katowice, Bielsko-Biała, Opole, Wrocław, Olsztyn, Gdańsk, Szczecin, Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Kielce, Białystok, Zielona Góra, Łódź, Rzeszów, Częstochowa, Radom, Kalisz, Słupsk, Koszalin i Gliwice.

W 2018 roku ze względu na prace torowe na węźle krakowskim nie będzie niestety bezpośrednich pociągów musicREGIO z Krakowa. Organizatorzy polecają dojechać najpierw do Katowic, skąd będzie odjeżdżać aż 7 pociągów musicREGIO.

» PolAndRock 2018 - TERMIN: kiedy kolejna edycja festiwalu w Kostrzynie?

Rozkład pociągu na PolAndRock Festival 2018

Jest już dostępny oficjalny rozkład pociągu na PolAndRock Festival 2018. Został on podany na kilka tygodni przed wydarzeniem. Każdy pociąg, który będzie dowoził uczestników imprezy na miejsce ma swoją unikalną nazwę. Do Kostrzyna nad Odrą w dniach 30.07 - 2.08 pojadą m.in. Rysiek, Cień wielkiej góry, Wehikuł Czasu, Rockowy Schabowy, Wesoła Ferajna, Pędząca Kłoda, Wodnik Szuwarek, Ućstok, Kulki Mocy, Scyzoryk, Złoty Bączek, Warszawski Express, Zaraz będzie ciemno i inne. Prócz specjalnych pociągów musicREGIO, POLREGIO uruchamia również od 31 lipca do 5 sierpnia dodatkowe pociągi REGIO do Kostrzyna z Gorzowa Wlkp, Zielonej Góry, Wrocławia i Szczecina.

Pełny rozkład pociągu na PolAndRock Kostrzyn 2018 dostępny jest na stronie internetowej pociagwoodstock.pl, gdzie znajdziemy także więcej przydatnych informacji.

» PolAndRock 2018: BILETY - ile kosztują wejściówki i czy są potrzebne?

Jeśli chcielibyście zaplanować swój wyjazd do Kostrzyna nad Odrą i na przykład wybrać się na festiwal PolAndRock 2018 pociągiem, sprawdziliśmy dokładne daty festiwalu. Termin Pol'And'Rock Kostrzyn 2018 to 2, 3 i 4 sierpnia 2018. Każdego dnia na scenach odbędą się koncerty zaproszonych gwiazd, a na uczestników festiwalu czeka dodatkowo wiele innych atrakcji.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/KP