Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

PolAndRock 2018: BILETY - ile kosztują wejściówki i czy są potrzebne?

15.06.2018 15:20
xxx zet

Bilety na PolAndRock 2018 (wcześniej: Przystanek Woodstock) to interesujący temat głównie dla tych, którzy na festiwal wybierają się po raz pierwszy. Jeśli zastanawiacie się, czy wstęp na Woodstock, czyli PolAndRock jest płatny, ile kosztuje pole namiotowe lub szukacie odpowiedzi na inne pytania o bilety na PolAndRock Kostrzyn 2018, w poniższym artykule znajdziecie odpowiedzi i inne najważniejsze informacje o festiwalu.

Woodstock 2018: BILETY - cena, gdzie kupić i czy są potrzebne? fot. Damian Mękal / woodstockfestival.pl

PolAndRock 2018: BILETY - ile kosztują? Czy wejście na festiwal jest płatne? Ile kosztuje wynajęcie pola namiotowego? Sprawdzamy, czy są wymagane specjalne bilety na PolAndRock 2018 (dawniej: Woodstock) oraz ile kosztuje wstęp na imprezę.

» PolAndRock Festival 2018 - kto zagra na scenach w Kostrzynie?

Bilety na Woodstock - PolAndRock 2018: cena wejściówek

Dla wszystkich, którzy chcieliby wybrać się na festiwal po raz pierwszy, mamy bardzo dobrą wiadomość - bilety na PolAndRock Festival 2018 nie obowiązują. Wejście na teren festiwalu jest całkowicie bezpłatne, dlatego mogą w nim wziąć udział wszyscy zainteresowani. Koszty, jakie trzeba ponieść, wiążą się jedynie z zakwaterowaniem oraz wyżywieniem, które trzeba sobie zapewnić na własną rękę. Warto jednak pamiętać, że na terenie festiwalu znajdują się miejsca, w których można kupić coś do jedzenia, wziąć prysznic czy podładować telefon. Główne pole namiotowe na PolAndRock Kostrzyn 2018 przed sceną jest bezpłatne, podobnie Pole Malinowskiego, gdzie dodatkowo obok namiotu można pozostawić samochód. 

» PolAndRock 2018 - TERMIN: kiedy kolejna edycja festiwalu w Kostrzynie?

Organizatorem festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym wydarzeniem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania. Artyści występują na czterech scenach: Dużej, Małej, Viva Kultura i scenie ASP.

» Woodstock 2018: zespoły, artyści, data i miejsce festiwalu

PolAndRock 2018 - BILETY na pociąg: kiedy kupić?

Wiele osób mówiąc "bilety na Woodstock 2018" ma na myśli bilety na pociąg, który dowozi uczestników festiwalu bezpośrednio do Kostrzyna nad Odrą. Na stronie internetowej pociagwoodstock.pl rozpoczęło się już odliczanie do najbliższej edycji festiwalu. Pociągi musicREGIO uruchamiane przez POLREGIO będą jechać do i z Kostrzyna nad Odrą z kilkudziesięciu miejscowości w Polsce - m.in. Warszawa, Kraków, Katowice, Bielsko-Biała, Opole, Wrocław, Olsztyn, Gdańsk, Szczecin, Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Kielce, Białystok, Zielona Góra, Łódź, Rzeszów, Częstochowa, Radom, Kalisz, Słupsk, Koszalin i Gliwice.

» Pociąg na PolAndRock 2018: cena, bilety, rozkład [INFORMATOR]

Dla tych, którzy wybierają się na PolAndRock Kostrzyn 2018 będą czekały atrakcyjne zniżki na bilety. Ceny biletów na pociąg na PolAndRock będą zaczynały się już od 49 zł w obie strony, a dodatkowo będą obowiązywały też zniżki studenckie (51%), uczniowskie (37%) oraz inne ulgi ustawowe. W ubiegłym roku bilety dostępne były w sprzedaży na kilka tygodni przed rozpoczęciem festiwalu, prawdopodobnie w tym roku będzie podobnie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/KP

Oceń