Zamknij

PolAndRock 2019: BILETY - ile kosztują wejściówki na Woodstock i czy są potrzebne?

Redakcja
29.01.2019 10:31
PolAndRock 2019: BILETY - ile kosztują wejściówki na Woodstock i czy są potrzebne?
fot. Damian Mękal / woodstockfestival.pl

Bilety na PolAndRock 2019 (wcześniej: Przystanek Woodstock) to interesujący temat głównie dla tych, którzy na festiwal wybierają się po raz pierwszy. Jeśli zastanawiacie się, czy wstęp na Woodstock, czyli PolAndRock jest płatny, ile kosztuje pole namiotowe lub szukacie odpowiedzi na inne pytania o bilety na Woodstock 2019, w poniższym artykule znajdziecie odpowiedzi i inne najważniejsze informacje o festiwalu.

PolAndRock 2019: BILETY - ile kosztują? Czy wejście na festiwal jest płatne? Ile kosztuje wynajęcie pola namiotowego? Sprawdzamy, czy są wymagane specjalne bilety na Woodstock 2019 oraz ile kosztuje wstęp na imprezę.

Bilety na Woodstock 2019: cena wejściówek

Dla wszystkich, którzy chcieliby wybrać się na festiwal po raz pierwszy, mamy bardzo dobrą wiadomość - bilety na PolAndRock Festival 2019 nie obowiązują. Wejście na teren festiwalu jest całkowicie bezpłatne, dlatego mogą w nim wziąć udział wszyscy zainteresowani. Koszty, jakie trzeba ponieść, wiążą się jedynie z zakwaterowaniem oraz wyżywieniem, które trzeba sobie zapewnić na własną rękę. Warto jednak pamiętać, że na terenie festiwalu znajdują się miejsca, w których można kupić coś do jedzenia, wziąć prysznic czy podładować telefon. Główne pole namiotowe na Woodstocku 2019 przed sceną jest bezpłatne, podobnie Pole Malinowskiego, gdzie dodatkowo obok namiotu można pozostawić samochód. 

»  PolAndRock 2019 - line-up, artyści, data. Kto zagra na Woodstocku 2019? «

Organizatorem festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym wydarzeniem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania. Artyści występują na czterech scenach: Dużej, Małej, Viva Kultura i scenie ASP.

PolAndRock 2019 - BILETY na pociąg: kiedy kupić?

Wiele osób mówiąc "bilety na Woodstock 2019" ma na myśli bilety na pociąg, który dowozi uczestników festiwalu bezpośrednio do Kostrzyna nad Odrą. Na stronie internetowej  pociagwoodstock.pl rozpoczęło się już odliczanie do najbliższej edycji festiwalu. Pociągi musicREGIO uruchamiane przez POLREGIO będą jechać do i z Kostrzyna nad Odrą z kilkudziesięciu miejscowości w Polsce - m.in. Warszawa, Kraków, Katowice, Bielsko-Biała, Opole, Wrocław, Olsztyn, Gdańsk, Szczecin, Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Kielce, Białystok, Zielona Góra, Łódź, Rzeszów, Częstochowa, Radom, Kalisz, Słupsk, Koszalin i Gliwice.

PolAndRock 2019 - POCIĄGI: cena, bilety, nazwa i trasy przejazdów [MAPA]

Prawdopodobnie dla tych, którzy wybierają się na PolAndRock Kostrzyn 2019, tak jak było w ubiegłych latach, będą czekały atrakcyjne zniżki na bilety. Ceny biletów na pociąg na PolAndRock rok temu zaczynały się już od 49 zł w obie strony, a dodatkowo obowiązywały też zniżki studenckie (51%), uczniowskie (37%) oraz inne ulgi ustawowe. W ubiegłym roku bilety dostępne były w sprzedaży na kilka tygodni przed rozpoczęciem festiwalu.

RadioZET.pl/KP