Zamknij

Polska - Czarnogóra online i w TV - o której i gdzie TRANSMISJA?

Redakcja
06.10.2017 15:20
Polska Czarnogóra online i w TV - o której i gdzie oglądać stream?
fot. ons.pl

Polska - Czarnogóra 2017 na żywo online i w TV - transmisja spotkania będzie dostępna dla widzów w telewizji oraz online. Sprawdzamy, gdzie oglądać ostatnie spotkanie reprezentacji Polski w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2018.

Polska - Czarnogóra online i w TV - gdzie i o której godzinie oglądać mecz? To spotkanie będzie ostatnim spotkaniem eliminacji Mistrzostw Świata 2018 dla polskiej reprezentacji. Jeśli biało-czerwoni wygrają lub zremisują, ten mecz zagwarantuje im wyjazd na mundial. Sprawdzamy, gdzie oglądać mecz Polska - Czarnogóra na żywo w internecie i telewizji. Zobacz, o której kibicować Polakom!

Polska - Czarnogóra 2017 online - gdzie oglądać w internecie?

Polska - Czarnogóra: transmisja w TV

Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 8 października 2017 roku. Drużyny spotkają się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Mecz Polaków przeciw Armenii w internecie dostępnybędzie na platformie IPLA.tv. Spotkanie będzie można oglądać na żywo, a emisja dostępna jest w dobrej jakości w aplikacji lub bezpośrednio na stronie internetowej IPLA. Za darmo na Ipla.TV mecz Polska - Czarnogóra obejrzą abonenci Cyfrowego Polsatu. dla pozostałych koszt streamu to 14.90 zł.

Polska - Czarnogóra: transmisja w TV na żywo - godzina

Spotkanie Polska - Czarnogóra 2017 w TV na żywo będzie można oglądać na głównym kanale Polsatu oraz na kanale Polsat Sport. Transmisja rozpocznie się na obydwu kanałach tuż przed 18.00 natomiast o 17.30 ruszy piłkarskie studio na żywo.

XXI Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej odbędą się w Rosji w 2018 roku. Jest to pierwszy turniej mistrzostw świata, który odbędzie się w Europie Wschodniej. W turnieju wezmą udział 32 reprezentacje narodowe. Łącznie na mistrzostwach zostaną rozegrane 64 mecze na 12 stadionach (w 11 miastach). Zwycięzca mistrzostw zakwalifikuje się do Pucharu Konfederacji 2021.

RadioZET.pl/KP