Zamknij

Polska - Meksyk online i w TV: o której i gdzie transmisja na żywo?

Redakcja
13.11.2017 12:26
Polska - Meksyk online i w TV: o której i gdzie transmisja na żywo?
fot. ons.pl

Mecz Polska - Meksyk online i w TV będzie można oglądać już dziś, czyli 13 listopada. Drużyny zagrają na Stadionie Energa w Gdańsku. Sprawdzamy, o której godzinie rozpocznie się transmisja meczu na żywo w telewizji i w internecie.

Polska - Meksyk online i w TV: gdzie i o której godzinie oglądać? Do tej pory Polacy rozegrali 7 meczów z reprezentacją Meksyku, a ostatni raz drużyny rywalizowały ze sobą w 2011 roku. O której i gdzie oglądać mecz Polska - Meksyk online i w TV na żywo? Sprawdzamy informacje o transmisji.

Mecz POLSKA - MEKSYK w TV - transmisja na żywo

Mecz Polska - Meksyk w TV na żywo będzie można obejrzeć w TVP1 oraz na kanale TVP Sport. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20.40, a studio przedmeczowe będzie można oglądać od 20.15 na TVP1, a od 18.45 na TVP Sport. Powtórki spotkania dostępne będą w ciągu kilku najbliższych dni, również na kanale TVP Sport. Pierwsza z nich zostanie wyemitowana jeszcze dziś o godzinie 23.50, następne we wtorek 14 listopada o 7.45, 15.25, 23.25.

Polska - Meksyk ONLINE: gdzie oglądać stream?

Mecz Polska - Meksyk online za darmo będzie można oglądać w serwisie sport.tvp.pl. Wykupienie dostępu nie jest wymagane, a więc oznacza to, że transmisja dostępna będzie dla wszystkich widzów.

Mecz Polska - Meksyk będzie ostatnim spotkaniem naszej reprezentacji w 2017 roku. Zarówno drużyna Meksyku i Polski przygotowują się do startu w przyszłorocznych Mistrzostwach Świata w piłce nożnej, które odbędą się w Rosji w dniach 14 czerwca - 15 lipca 2018.

RadioZET.pl/KP